PROČ JSOU PÁNSKÉ BOXERKY STÁLE NEJOBLÍBENĚJŠÍM SPODNÍM PRÁDLEM?

02. 03. 16

Zeptejte se mužů, jaké spodní prádlo mají nejraději a s největší pravděpodobností to budou pánské boxerky. Proč jsou tak populární a jaké jsou jejich přednosti?
 

 

Praktičnost a pohodlí

Muži milují boxerky pro jejich pohodlnost a funkčnost. V tuzemsku jsou pánské boxerky jasnou volbou při nákupu spodního prádla pro více než polovinu Čechů. Pánský šatník zdobí také trenýrky, slipy a stále větší oblibu zaznamenávají pánská tanga. Boxerky u mužů ale stále vedou, protože dokonale kombinují výhody slipů a trenýrek.

 

Sexy zadekPánské boxerky

Všimli jste si někdy toho, jak skvěle v nich vypadá pánské pozadí? Boxerky na rozdíl od trenek pevně obemknou hýždě a dají jim prostor vyniknout. Ne nadarmo se muži v tomto prádle před ženami cítí nejvíc sexy. Nikde nepřebývá látka, která by zadek nehezky deformovala. Pánské boxerky nemilují jenom muži, ale přednost jim na mužském pozadí dává i většina žen.

 

Jasná volba pro sportovce

Při sport jsou boxerky pro muže ideálním spodním prádlem. Dokonale přilehnou k tělu a zároveň se nikde nezařezávají, takže jsou pro sportovní aktivity všeho druhu naprosto perfektní. Na rozdíl od trenek je v nich pánské přirození pevně fixováno u těla. Zároveň ale nedochází k nepříjemnému zapaření. Vyznavače aktivního životního sportu a sportovce potěší boxerky 3D flex Air, které se perfektně přizpůsobí pohybu díky dvojitým švům.

 

Pánské boxerky XTEMP BOXERVariabilita a výběr

Boxerky nabízí různorodost a hravost. Zkombinujte pohodlnou bavlnu s elastanem pro ještě větší pružnost nebo si dopřejte bavlněné spodní prádlo v klasickém střihu. S atraktivními barvami rozhodně uděláte dojem. Klidně nechte zpod džínů vykukovat barevný lem boxerek a ukažte, že máte styl. Pro výběr správné velikosti nezapomeňte nahlédnout do tabulky velikostí. A kdybyste se náhodou i tak zmýlili, zboží koupené přes internet můžete bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit do 14 dnů.

 

Vyzkoušejte také naší pánskou zásilkovnu. Nechce myslet každý půlrok, že si musíte jít objednat další spodní prádlo? Zavedli jsme pánskou zásilkovu men.bellinda.cz, kde si nyní můžete nechávat zasílat vaše oblíbené trénýrky jak často potřebujete.

 

Přečtěte si také: