CO O MUŽÍCH PROZRADÍ BASIC OBLEČENÍ

13. 06. 16

Jednoduchost - toto slovo nejlépe vystihuje basic oblečení. Žádné zdobení, potisky, kamínky, nášivky ani výrazné barvy. Důvod je prostý. Basic oblečení se nosí pod normálním oblečením a tam by byly veškeré ozdoby jen na škodu. Dominující barvy jsou: černá, bílá, šedá a u žen také béžová. Hlavní pravidlo tedy zní: čím jednodušší, tím lepší.

 

Kvalitní spodní prádlo Pánské boxerky

Jednou z hlavních složek pánského basic oblečení je kvalitní spodní prádlo. Nezáleží na tom, jestli se jedná o trenky, slipy nebo boxerky. Záleží na materiálu, střihu a celkovém provedení. Nezařezává se někde? Nevytahá se po několika vypráních? Je příjemné na dotek? Odpovědi na tyto otázky odhalí, zda si potrpíte na kvalitu. 
 
Víte, po čem ženy touží? Milují sexy zadek. A ten dokážou vytvořit především těsné boxerky. Každý rok to dokazuje průzkum, který opakovaně vyhlašuje právě boxerky nejoblíbenějším mužským spodním prádlem. 
 

Pánské ponožky Prodyšné ponožky

Zápach nohou - noční můra každého. Přijdete na návštěvu, sundáte boty a bum. Váš nos dostane přímý zásah. Ani ostatní přítomní nejsou ušetřeni. Je vám trapně, protože všichni moc dobře vědí, odkud zápach vane. Výběru ponožek se vyplatí věnovat pozornost. Pokud se dokážete přizpůsobit každé situaci, máte ve svém šatníku několik druhů ponožek. Vaší pozornosti by rozhodně neměly uniknout ponožky vyrobené pomocí technologie DRY&COOL, která odvádí pot a udržuje nohy v suchu.
 
A co vypovídají ponožky o vašem stylu? Všechno. Jen si to představte. Máte skvěle padnoucí oblek, naleštěné boty, stylovou kravata - vypadáte neodolatelně. Až do té doby, než si sednete. Ze spodní nohavice kalhot vám vykouknou nevkusné ponožky, ba co hůř? Holá noha. Základní pravidlo zní: ponožky by měly být dostatečně dlouhé a měly by ladit s barvou obleku. Připadá vám to jako pěkná nuda? Odvažte se. Slaďte ponožky s kravatou. Ale opatrně. Nešťastná kombinace barev celého outfitu někdy působí hrozně kýčovitě. 
 

Proč muži nosí nátělníky 

Nátělník by mezi vaším basic oblečením neměl chybět. Mistr etikety Ladislav Špaček zdůrazňuje, že muži s ochlupenou hrudí by si pod košili měli něco vzít. Je na nich, zda zvolí tričko nebo nátělník. V dnešní době se mužnost dokazuje jinými způsoby než vyčuhujícími chloupky. A jak lehce docílíte moderního a sportovního stylu? Rozepněte pár knoflíků a nechte nátělník vykouknout. 
 
O dalším důvodu, proč je dobré nosit nátělník, se příliš nemluví. Také vy totiž potřebujete mít svá záda a bedra v teple. Ano je to tak. Zánět močových cest a onemocnění ledvin se netýká jen žen. Pokud se z obyčejného čůrání nemá stát hororový zážitek, mějte v šatníku schovaný nátělník pro chladnější dny. 
 

Basic oblečení obměňujte

Ani nejkvalitnější oblečení vám nevydrží roky. Staré, seprané a vytahané věci příliš dobrý dojem neudělají. Nemáte čas starat se o nakupování prádla? Vyzkoušejte novou službu Bellindy, která se o nákupy postará za vás.