HOROR V PÁNSKÉM ŠATNÍKU: CO VŠECHNO MUŽI SKRÝVAJÍ

18. 05. 16

Pozor! Tento článek je jen pro otrlé povahy. Rozebereme si, co všechno můžete zažít u pánského spodního prádla. Občas z toho jde mráz po zádech, ale taková je realita. Vše odhalíme a poradíme vám, jak to změnit. 

 

To je od maminky?

První žena, která mužům kupuje spodní prádlo, je jejich maminka. Téměř všechny mají jednu společnou vlastnost. Pořád v mužích vidí svého malého chlapečka. A je jedno, jestli jim je 20, 30 nebo třeba 50. Jednoho dne se to může stát. V jejich náručí najednou přistane balíček slipů se Supermanem, Batmanem nebo Spidermanem. K jejich nošení by je nemělo přinutit ani spiklenecké mrknutí milované maminky. Pokud svému partnerovi zajistíte dostatek stylového spodního prádla, uloží si infantilní kousky hluboko do šuplíku a nikdy, nikdy je neoblékne.
 

Ještě jeden den vydrží Pánské spodní prádlo Bellinda

Nevydrží. Mnoho mužů se domnívá, že není třeba si spodní prádlo měnit nějak extra často. Argumentují nejrůznějšími způsoby - nechtějí vám přidělávat špinavé oblečení, mají málo spodního prádla a podobně. Ujistěte je, že praní jejich spodního prádla je v podstatě vaše záliba a pokud ho nemají dostatek, objednejte jim pár kvalitních kousků, které je na dlouhou dobu připraví o výmluvy. Nechce se vám na pravidelný přísun nového spodního prádla pořád myslet? Využijte novou službu Bellindy, bude na to myslet za vás. 
 

Spodní prádlo nebo muzejní sbírka?

Skvěle padnoucí oblek, vyleštěné boty, nová kravata - proč si dokonalý outfit kazit zašlým spodním prádlem. Vždyť je to stejně důležitá součást oblečení, jako třeba čistá košile. Jediný rozdíl je, že není na první pohled vidět. Pořiďte svému drahému stylové a nové spodní prádlo a postarejte se, aby byl atraktivní a sexy i doma, vždyť i na tom záleží.
 
Muži se v oblasti spodního prádla dopouští mnoha přešlapů. Některé jsou vtipné, některé už tak moc k smíchu nejsou. Potěšte svého partnera pěkným dárkem ve formě moderního a stylového spodního prádla. Ve finále nebude mít radost jen on, ale také vy.