JAK URČIT VELIKOST BOXEREK

22. 03. 17

Boxerky patří k nejpopulárnějším kusům spodního prádla. Spokojeně je nosí příslušníci obou pohlaví. Jejich hlavní výhoda spočívá v pohodlném střihu, který zakrývá celou oblast pánve, takže v zimě jsou nepřekonatelnou volbou.

Určit jejich velikost by neměl být problém. Ve většině případů platí pravidlo, že velikost spodního prádla kopíruje velikost oblečení, jaké nosíme běžně. Samozřejmě, nemusí to platit vždy. Boxerky ale nejsou tanga, při nichž odborníci doporučují kupovat si větší velikost pro pohodlné nošení. Klidně si můžete koupit boxerky ve stejné velikosti, v jaké kupujete kalhoty na běžné nošení. Pokud tomuto pravidlu nedůvěřujete, jednoduše se přeměřte.

Pánské sportovní boxerky

 
Krejčovským metrem si změřte obvod boků a naměřené hodnoty si prohlédněte v naší tabulce. Zjistíte v ní velikost podle číselné, ale i písmenkové klasifikace. Způsob měření obvodu boků je pro obě pohlaví stejný. A pokud vás zajímá, jestli si mají pánové měřit i něco jiného, netřeba. Přední váček na jejich chloubu je v jedné, univerzální velikosti. Boxerky jsou totiž dostatečně elastické a vejde se do nich opravdu dost.
 

Proč si vybrat právě boxerky?

Oblíbenost boxerek není náhoda. Není to jen o zmíněné pohodlnosti. Boxerky se vyrábějí v různých provedeních a z různých materiálů, takže se dají využít nejen na domácí nošení, ale i na sport nebo jinou aktivní fyzickou námahu. Nemluvě o tom, že vypadají skvěle, a to jak na mužích, tak na ženách.
 
Jeden z posledních trendů ve spodním prádle, a tedy i v boxerkách, jsou barvy. Atraktivní, veselý a hravý design si našel místo i tam, kde byly dřív upřednostňovány neutrální a fádní barvy. A to neplatí jen pro dámy, ale rovněž pro pány. I v naší nabídce se nacházejí boxerky v zářivých barvách. Například takové Dry & Cool nejenže vypadají perfektně, ale navíc jsou i pohodlné a díky inovativnímu materiálu udržují pokožku v suchu.
 
 
Přečtěte si také: