JSOU LEPŠÍ BOXERKY NEBO SLIPY?

09. 12. 15

Jaké spodní prádlo připadá ženám na mužích nejvíc atraktivní? Podívejte se, co letí a jaké jsou výhody jednotlivých druhů prádla

 

Slipy jako vhodné prádlo pro sportSlipy sportovního střihu

Někteří muži nedají dopustit na staré dobré slipy, které se staly trhákem už ve 30. letech minulého století. Přední díl slipů se tehdy začal šít do obráceného písmene Y, což byla v té době novinka. Díky tomu se staly hitem prakticky během jediného dne. Vzhledem k tomu, že přesně kopírovaly anatomii mužského těla, mohly se nohavice kalhot začít šít těsněji v rozkroku. Slipy jsou vhodné nejenom na každodenní nošení, ale i na sport. Pevně obepínají, takže nebudete mít během sportovní aktivity žádné potíže. Vhodnější jsou také z hlediska udržení tepla. Jelikož přitisknou varlata více k tělu a udrží teplotu. Stoprocentní bavlna vám bude velmi příjemná na nošení.
 

Fashion boxerkyBoxerky vítězí na plné čáře

Pravdou je, že když se zeptáte žen, jaké prádlo nejvíce u mužů oceňují, bez váhání vám odpoví, že boxerky. Hned po zcela nahém muži je to prý nejlepší volba, jak být pro ženu atraktivní. Boxerky jsou upnuté spodky s krátkými nohavičkami a to, co z nich dělá sexy prádlo, je především fakt, že perfektně obepnou mužský zadek a vyrýsují ho. Nejvhodnější jsou pro muže se středně širokými stehny. I samotní pánové hodnotí boxerky jako velmi pohodlné prádlo, které nikde neplandá jako trenýrky a zároveň není tolik upnuté jako slipy.  Boxerky jsou vhodné pro každodenní nošení, jen dávejte při koupi pozor na příliš výrazné švy. Ty by přeci jen mohly škrábat a tlačit. Koupit můžete jednobarevné i barevnější kousky přesně podle svého vkusu.

Pánské spodní prádlo zakoupíte v kamenné prodejně nebo pohodlně přes e-shop. Zboží si můžete nechat zaslat poštou, kurýrem nebo osobně vyzvednout v zásilkovně. Nepoškozené zboží máte právo vrátit do 14 dnů.