Vážení zákazníci, objednávky přijaté do 17. 12. 2020 budou doručeny do Štědrého dne, po tomto datu již budou vyřízeny a expedovány 6. 1. 2021 z důvodu konání inventury. Děkujeme za pochopení.

NESPRÁVNĚ ZVOLENÉ PONOŽKY NIČÍ VÁŠ STYL. VYHNĚTE SE TOMU

10. 08. 15

Na první pohled to vypadá jednoduše. Tam, kde dáma stojí před skříní a sáhodlouze přemítá, co na sebe, obleče si pán oblek a jde. Ovšem i v takovém, na oko jednoduchém případě, se dá nadělat spousta módních trapasů. Ty nejzásadnější se týkají ponožek. 

 

Zabijácké bílé ponožkySportovní ponožky Dry a Cool

Chcete pohřbít svůj vzhled, odsoudit se k pokutě od módní policie nebo prostě jen vypadat směšně? Oblečte si k tmavému obleku bílé ponožky. A nejlépe sportovní s kontrastně vyvedenými třemi proužky. Až budete příště v divadle, schválně se rozhlédněte, kolik mužů je takto oblečeno. Budete se divit. Budete kroutit hlavou. Užasnete nad tím, že je možné, že si tolik relativně inteligentně vyhlížejících mužů si je k obleku vezme. Sportovní ponožky se sice perfektně hodí k běžecké obuvi, na golf nebo na tenis, ale tragicky se nehodí k obleku. Tam jsou bílé sportovní ponožky neoddiskutovatelné tabu.

 

Business ponožkyPonožky k obleku nejsou zhůvěřilost

Nejsou ponožky jako ponožky. K obleku si proto pořiďte ponožky určené k tomuto účelu. Jsou vyrobeny z tenké látky a nemají na sobě žádný vzorek. Jejich stylová neutralita je přímo předurčuje k tomu, aby se staly nenápadným doplňkem vašeho vyladěného outfitu. Obětujte pár korun a kupte si hezké ponožky místo těch sepraných starých. I taková nepatrnost povznese váš vzhled o několik úrovní výše. Nezapomeňte, že k černému obleku patří elegantní černé ponožky a k hnědému zase hnědé. Stejným pravidlem se řiďte i u ostatních barev. Pokud si nejste jistí, jaké ponožky zvolit, vždy sáhněte po tmavších a slaďte je barevně s kalhotami.

 

Vyhněte se nešvaru českých ulicKotnikové ponožky

Jdete po ulici a potkáte na první pohled na hezky oblečeného muže. Druhý pohled vám sjede na jeho nohy a bum! Jsou tam. Ponožky v sandálech. Nejlépe bílé a u obzvlášť důkladných jedinců pečlivě vytáhnuté do půlky lýtek. Pánové, zapamatujte si to jednou pro vždy – do sandálů ponožky nepatří. Ani bílé, ani černé, ani ty rádoby nenápadné béžové. Plánujete si obout k šortkám tenisky? Pak si k nim vezměte kotníkové ponožky.

Dospěli jste k závěru, že by váš arzenál ponožek potřeboval obnovit? Podívejte se na naši nabídku kvalitních ponožek pro každou příležitost.

Poradna Tags List

Bavlněné ponožky