TRENDY V PÁNSKÉM SPODNÍM PRÁDLE

09. 03. 17

Ačkoli by to mnohé ani nenapadlo, i v oblasti pánského spodního prádla panují určité módní trendy. To, co muži nosili kdysi, by dnes už nikoho nezajímalo. Nebo naopak, některé kousky jsou nesmrtelné a trendové i dnes, přestože už jsou v módě nějaký ten pátek. Trendy zohledňují nejen praktické potřeby, ale i estetickou funkci, která při výběru spodního prádla rozhodně hraje velkou roli. Co tedy momentálně letí?

Barvy, barvy, barvyPánské bavlněné boxerky

Nezáleží na tom, jaký typ spodního prádla preferujete, určitě nic nezkazíte, pokud vyměníte tradiční (a, přiznejme si, i trochu nudnou) černou nebo šedou barvu za něco živějšího. Do pánské módy a spodního prádla totiž zavál čerstvý vítr a netýká se to jen ponožek, ale i slipů, boxerek nebo trenýrek. Pokud se vám představa Batmana na zadku velmi nezamlouvá, vězte, že v nabídce obchodů nejsou jen komiksové postavičky, ale i různé geometrické tvary, vzory nebo prostě jednobarevné, nicméně nepřehlédnutelné kousky. Například naše BMEN boxerky se rozhodně nebojí zazářit. Nebojte se ani vy.
 

Klasika nikdy neomrzí

I přes výše zmíněný nástup barevných a veselých kousků pánské spodního prádla existuje klasika, která bude v módě vždy. Černá klasika. Netýká se jen obleků, bot nebo obrouček brýlí. Stejný status má i ve spodním pánském prádle. A to nejen v ponožkách, ale i slipech a boxerkách. Pokud máte prvotřídní oblek se špičkovými botami a ohrnuté nohavice odhalují ponožky, jiná než černá barva není přípustná. Možná namítáte, že v odstavci výše se píše o barevném trendu. Ano, ale na některých místech a v určitých pozicích je černá prostě pravidlem. Vyzkoušejte například naše bambusové ponožky, které nejenže skvěle vypadají, ale jsou velmi pohodlné i při celodenním nošení.
 

Trenýrkové boxerky na doma

Přestože jsou klasické trenýrky velmi pohodlné a mnoho mužů na ně nedá dopustit, slipy nebo boxerkové slipy je převálcovaly. Pánská móda se totiž změnila a její součástí se staly i úzké, obtažené kalhoty, pod kterými by trenýrky nevypadaly moc dobře. Na domácí nošení jsou ale nenahraditelné. Výborné jsou například naše stoprocentně bavlněné boxerky s klasickým střihem, které ocení všichni milovníci domácího pohodlí.
 

Přihlaste se a o pánské spodní prádlo se více nemusíte starat

Mnoho mužů je prostě příliš zaneprázdněných prací, rodinou nebo jinými povinnostmi. Péči o své spodní prádlo nechávají na partnerce, nebo se vzpamatují, až když ve skříni nemohou najít žádné čisté či neobnošené spodní prádlo. Proto je stále populárnější služba pravidelného posílání nové spodního prádla. Stačí si vybrat, jaký typ spodního prádla preferujete, kolik kousků chcete měsíčně poslat a o zbytek se nemusíte starat. Podobnou službu nabízíme i my. Zvolíte si interval, jak často vám budeme spodní prádlo posílat, a máte vystaráno. Vyzkoušejte to, je to jednoduché a pohodlné.
 
 
Přečtěte si také: