3 TIPY, JAK Z VÁS UDĚLÁ SPODNÍ PRÁDLO BOHYNI KAŽDÉHO PLESU

10. 10. 16

Plesová sezóna je tu. Co to znamená? Příležitost. Konečně přichází vaše chvíle. Konečně se předvedete v těch nádherných šatech, které ve vaší skříni netrpělivě čekají. Ale co si vezmete pod ně? 

Neviditelné spodní prádlo Bezešvé dámské kalhotky

Na detailech záleží. Toto heslo si klidně nechte vytetovat - vždy platilo, platí a platit bude. Potvrzuje to i spodní prádlo. Jen si to představte: Jste na plese a náhle se objeví krásná žena, má sexy přiléhavé červené šaty a vy tiše obdivujete její úžasný styl. Až do té chvíle, než se k vám otočí zády. Na zadku se jí rýsují kalhotky. Škoda. Neudělejte i vy stejnou chybu. Pod společenské šaty si vezměte bezešvé spodní prádlo, třeba Seamless Slip. Tyto kalhotky vám dokonale přilnou k tělu, nikdo si jich nevšimne. A tak to má být. 
 

Pár kilogramů navíc? Nevadí

Při pohledu na své boky litujete, že jste do fitka nechodili častěji? Klid. Máme pro vás jeden tip, díky kterému vám boky do večírku zmizí. Na co osobní trenér nestačí, tam nastupuje stahovací spodní prádlo. Během pár vteřin vám vykouzlí atraktivní siluetu a vyhladí všechny nerovnosti. Tedy alespoň na ten jeden večer. Jestli vás trápí pouze boky, vyberte si 3Action Slip. A v případě, že byste brala i štíhlejší stehna a bříško, sáhněte po Active Slimmer s vyšším pasem. Zazáříte.
 

Formující kalhotky Jak se cítíte, tak také vypadáte 

Znáte to. Někdy si na sebe vezmete starý svetr, kecky a džíny, protože se chcete cítit pohodlně. Okolí vás často zavalí řadou lichotek, jak vypadáte výborně a vy to vůbec nechápete. Oni nevidí vaše onošené věci, všímají si pouze toho, co z vás vyzařuje - pohoda. A to samé platí i pro sexappeal. Když si na ples vezmete jednoduché šaty, ale pod nimi skryjete žhavé spodní prádlo, lidé to z vás ucítí. Co říkáte třeba na podprsenku Super Push up Bra? Vypadá elegantně a zároveň vám vykouzlí úžasný výstřih. Geniální. Dámská hladká super push up podprsenka
 
Ať už si vyberte bezešvé spodní prádlo, stahovací spodní prádlo nebo nějaký sexy kousek, vždy se řiďte tím, že na prvním místě je vaše pohodlí. Právě tento pocit z vás udělá ty sexy bohyně, kterými se toužíte stát. Myslete na to a užijte si plesání naplno. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přečtěte si také: