4 TIPY, JAK LETOS OSLAVIT VALENTÝNA ORIGINÁLNĚ

05. 02. 18

Utrácet hned po Vánocích tisíce za drahé dárky a luxusní šampaňské se pravděpodobně nechce nikomu z nás. To však neznamená, že o zamilovaných oslavách si můžete nechat jen zdát. Nechte se inspirovat našimi tipy, jak si tento svátek užít se vším všudy a vejít se přitom do skromného rozpočtu.

 

Překvapte ho

Otřepané dárky, jakými jsou hodinky nebo parfémy, si schovejte na příští Vánoce a místo toho raději probuďte svého kreativního ducha. Nebojte, nikdo po vás nechce, abyste běželi do papírnictví a vraceli se do školních výtvarných let.  Postačí vám dobrá paměť, papírky, propiska a uzavíratelná sklenice, na kterou posléze nalepíte třeba štítek s nápisem 365 důvodů, proč tě miluji. Pokud už teď víte, že byste důvody od 10 a výš tahali až z paty, klidně si papírky rozdělte do barevných sekcí jako například růžová: místa, na která se s tebou chci vydat, nebo zelená: společné zážitky, na které nikdy nezapomenu, a tak dále.

Romantika na kluzišti

Nasaďte kulicha a rukavice a běžte oprášit své krasobruslařské dovednosti na stadion nebo kluziště. Do termosky si uvařte čaj s rumem, nebo svařák, ať už na zahřátí nebo na kuráž, to až se rozhodnete střihnout si dvojitou piruetu zakončenou otočkou… nebo polibkem.

Kuchař jménem láska

Schválně, kdy naposledy vám společnými silami vzniklo pod rukama něco dobrého? Alespoň pro tentokrát, milé dámy, odpusťte svým mužům, že při vaření zapatlají utěrku a stejně tak neupadejte do mdlob, když nakrájí zeleninu i maso jedním a tím samým nožem. Uvolněte se, společně si uvařte oblíbenou dobrotu a mějte na paměti, že občas není důležitý výsledek, ale spíše proces.

 

Pořiďte si nové spodní prádlo

Kdy jindy se blýsknout v neodolatelném spodním prádle, než právě na Valentýna? Červeným spodním prádlem to v obchodech praská ve švech, což pochopitelně nenadchne úplně každého, proto, neholdujete-li červené, se klidně držte své oblíbené klasiky. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv kousek, nezapomeňte jej okořenit samodržícími punčochami. Jsou slušivé, praktické a muži z nich šílí.

 

A pokud stále ještě nevíte, čím potěšit svou drahou polovičku, podívejte se na naše speciální valentýnské balíčky; svátek zamilovaných se totiž nezadržitelně blíží.