4 VYCHYTÁVKY, JAK SCHOVAT SPODNÍ PRÁDLO POD ŠATY

20. 08. 18

Nedávno jsme vás nabádali, ať si osvojíte trend vykukujících podprsenek, dneska to však vezmeme z opačného konce: Jak spodní prádlo co nejefektivněji schovat po šaty? Pojďme si odhalit několik osvědčených vychytávek.

 

 

1.Bezešvé kalhotky

Čest tomu, kdo vynalezl bezešvé kalhotky! Když si je obléknete přiléhavé šaty, zbaví vás nežádoucích obrysů, a ještě k tomu jsou natolik pohodlné, že o nich ani nevíte. Jejich neviditelný efekt oceníte i ve svatebních či plesových šatech. Pokud se tento malý zázrak doposud neukrývá ve vašem prádelníku, honem to u nás napravte.

 

 Chci bezešvé kalhotky!

 

2.Neviditelná podprsenka

Další úžasnou vychytávkou je neviditelná podprsenka. Pod ramínkové šaty se perfektně hodí hladká vyztužená podprsenka Padded Bra a pod šaty bez ramínek zase ikonická Wonderbra, v které se snoubí svůdnost i pohodlí. Obě jsou bezešvé, takže výsledný vzhled šatů ničím nenaruší.

 

3.Šaty s holými zády a všitá podprsenka

Vyrážíte na večírek a chcete se blýsknout v šatech s holými zády? Nenechte zkazit dojem vykukující podprsenkou a jednoduše si ji do šatů všijte. Stačí, když si pořídíte dobře padnoucí podprsenku s obvodem bez bočních kostic, který ustřihnete. Šaty si s podprsenkou, respektive s košíčky, vyzkoušejte a vyznačte si, kde se podprsenka stýká s šaty. Na těchto místech ji pak několika stehy k šatům přišijte.

 

4.Trik s kancelářskou sponkou

Šaty s překřížením nebo s jinými průstřihy na zádech vypadají sice úchvatně, nicméně vybrat pod ně vhodnou podprsenku vám může přípravy ven prodloužit i o hodiny. Pokud nevlastníte speciálně střiženou podprsenku, nezoufejte a přizvěte si na pomoc obyčejnou kancelářskou sponku, kterou klasická ramínka vzadu spojíte.