5 MÓDNÍCH HŘÍCHŮ ŽEN Z POHLEDU MUŽE

14. 02. 17

Milé dámy, přestože vás muži považují za tu lepší polovinu lidstva, život bez vás si neumí ani představit a co se týče módy, jste pro ně většinou nedostižné vzory, občas se stane, že i vám se podaří téměř neodpustitelný módní lapsus. Píšeme téměř neodpustitelný, protože vy víte, jak si tyto chyby vyžehlit. Ale i tak by muži některé módní hříchy už raději neviděli. Pokud vás zajímá, které, čtěte dál.

1. Viditelné linie kalhotek

Jeden z nejhorších módních přešlapů. A proč? Inu, v některých situacích jednoduše nemají být vidět. Pokud se nasoukáte do kalhotek o dvě velikosti menší, než potřebujete, a na to si obléknete obtažené šaty, věřte, že váš zadek nebude vůbec vypadat sexy. Nechceme, abyste chodili bez spodního prádla (ačkoli, pokud vám to vyhovuje ...), ale zkuste zvolit například bezešvé spodní prádlo. Věřte nám, bude to opravdu lepší.
 

2. Nahá pokožka kolem pasu

Podobný problém. Jen málo žen si opravdu může dovolit odhalit bříško a boky kratším tričkem nebo topem. Pokud nemáte figuru jako z módního časopisu, raději to nezkoušejte. Riziko, že celý outfit skončí jako faux pas, je příliš velké. Když se k tomu ještě napasujete do nejužších džínů, které ve skříni najdete, vyrobíte si v lepším případě muffin top, v horším případě převislé faldíky raz dva. Ne, tohle opravdu není ta správná cesta, jak zaujmout.
 

3. Odhalené to, co by mělo zůstat zakryté

Víme, za celulitidu nemůžete. Geny si nevyberete, cvičíte, jíte zdravě, ale i tak máte na stehnech "pomerančovou kůži". Není to právě estetické. Uznáváme, že máte právo líbit se sama sobě vždy a všude, ale bylo by super najít míru v tom, kolik svých nedostatků ukážete světu. Možná by stálo za zvážení vyzkoušet stahovací punčochy. Ty určitě pomohou, i pokud si plánujete obléci ultrakrátké šortky.
 

4. Podprsenka

S podprsenkou je to vždy našlapování po tenkém ledě. Přestože je mají muži obecně v oblibě, netrpí zástavou srdce pokaždé, když z ní spatří byť jen kousek. Naopak méně je někdy více, a v tomto případě to platí. Viditelná ramínka podprsenky v situacích, kdy se to nehodí, nepůsobí příliš žensky a elegantně - je to rušivý element. Prosvítající podprsenka také. Možná získáte pár zvědavých pohledů, ale na reputaci vám to rozhodně nepřidá. Podprsenka bez ramínek je dobrá volba.
 

5. S ponožkami opatrně

Dobře, dobře, uznáváme, toto se týká i mužů. Zejména, když si ponožky navléknou do sandálů. Ale ani vy v tom nejste nevinně. Viděli jsme už ledacos, ale ponožky (a nemusí být jen bílé) v lodičkách patří k největším přešlapům. Jednoduše - pokud chcete nosit ponožky, obujte si k ním tenisky a džíny. Jestliže si chcete obléct šaty či sukni a k tomu lodičky, sáhněte po punčochách nebo punčocháčích.
 
Určitě by se toho dalo najít mnohem více. Těchto pět příkladů je ale vždy tak velmi do očí bijících, že jsme je museli vypíchnout. Obecně by se daly shrnout do pár pravidel. Méně je někdy více. Styl se odvíjí od maličkostí. Nepodceňujte spodní prádlo. A před tím, než vyjdete z domu, zamyslete se, zda se na vašem outfitu nedá něco zlepšit. K tomu, aby jste působili přitažlivě a žensky, stačí vědět, co zakrýt a co naopak zvýraznit.