5 TYPŮ KALHOTEK, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDETE

24. 02. 16

Nejste si jisté, jaký druh kalhotek si pořídit? Podívejte se, jakými pravidly se výběr spodního prádla řídí a co by rozhodně nemělo chybět ve vašem šatníku.

 

Na velikosti záleží

Při výběru kalhotek vždy dbejte na správnou velikost. Spodní prádlo by vás nemělo nikde tlačit, ani se zařezávat. S menším prádlem riskujete nepěkně viditelné švy pod kalhotami nebo sukní a navíc vám na kůži vzniknou otlačeniny. Z hlediska materiálu jsou nejoblíbenější kalhotky s vyšším obsahem bavlny. Bavlna je savá, měkká a své majitelce zaručuje zdravotně nezávadné a velmi komfortní nošení. Nebojte se objednávat spodní prádlo z e-shopu. Pokud by vám z jakéhokoli důvodu nesedělo, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

 

1. Vsaďte na pohodlnou klasikuKlasické kalhotky

Klasický střih nikdy nevyjde z módy a stále patří mezi nejoblíbenější druh kalhotek. Klasické kalhotky jsou velmi pohodlné a vhodné na každodenní nošení. Perfektně se hodí také na sport. Vyberte si z nepřeberného množství barev a vzorů.

 

2. Udělejte dojem ve svůdných tangách

Oblíbená sexy tanga využijete především pod oblečením, které těsně obepíná váš zadeček. Vynikají svou nenápadností a muži je zkrátka milují. Pozor si dejte pouze na použití během sportu. Na aktivnější pohyb nejsou vhodné kvůli materiálu a špatné savosti potu.

 

Dámské kalhotky brazilky 3. Chytré brazilky

Hledáte kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangy? Pak sáhněte po brazilkách. Jejich sexy střih a bezešví lem je ideální pod upnuté šaty . Jsou tak skvělou kombinací pro pohodlné nošení a zároveň sexy vzhled.

 

4. Inspirujte se pánským šatníkemDámské kalhotky střihu culotte

Módní návrháři se často inspirují u druhého pohlaví a nejinak tomu bylo i v případě nohavičkových kalhotek. Jejich poznávacím znamením je extrémně snížený pas a naopak nohavičky, které svým vzezřením připomínají pánské boxerky.

 

5. Šikovný pomocník pod společenské šaty

Funkční varianta, kterou oceníte pod přiléhavými šaty, které těsně obepínají a rýsují vaši postavu, představují stahovací kalhotky. Ty hravě zakryjí drobné nedokonalosti a dopřejí vám sebevědomí.