PROČ 94 % ŽEN DOPORUČUJE NAŠE NOVÉ PUNČOCHY?

08. 02. 17

Ženy s. r. o. si vzaly na mušku naše nové punčochy Absolut Flex. Proběhl velký test a my vám teď přinášíme výsledky. Jak to celé dopadlo a co o punčochách řekly testerky? Vše se dozvíte v našem článku.

Seznamte se s Ženami s. r. o. 

Inspirace - tak zní hlavní cíl projektu Ženy s. r. o. Zapojují se do něj všechny ženy, které hledají inspiraci, nebo ji chtějí předávat ostatním. Velkou roli zde hraje právě testování různých novinek a sdílení vlastních zkušeností. „Skvělý nápad,” řekli jsme si a šli s kůží na trh. Jak jsme tentokrát dopadli? 
 

Co se testovalo? 

Naše novinka - punčochové kalhoty Absolut Flex. V čem jsou výjimečné? Svou přizpůsobivostí. Perfektně vám přilnou k tělu a díky lemu v pase kopírují každý pohyb. Celý den byste v nich měli cítit jako v bavlnce. Extra široký lem zajistí to, že punčochy nesjíždí a ani se nezařezávají. Jsou vyrobené ze speciálního vlákna LYCRA®, a to má hned několik výhod - skvěle padnou, jsou průsvitné po celé délce nohou a zajistí jim přirozený lesk. Ale už dost chvály od nás. Pojďme se podívat, co na punčochy Absolut Flex říkají ostatní. 
 

Jak test dopadl

Do průzkumu bylo pozváno 15 žen a jejich hodnocení nás neskutečně potěšilo. Podívejte se sami: 
 
Renata: 
BELLINDA ABSOLUT FLEX jsou anatomicky tvarované nové punčochové kalhoty. Jsou velmi jemné a přitom pružné a tak krásně sedí na tělo. Pěkně se i lesknou. Byla jsem s nimi spokojena ostatně jako se všemi produkty od Bellindy, které jsem kdy zkusila. Rozhodně je doporučuji.
 
Táňa: 
Děkuji za možnost otestování punčoch značky Bellinda. Tuto značku znám a občas si ji kupuji. Testované punčocháče byly příjemné na omak i na nošení, skvěle seděly - a to i při vícedenním nošení, což nebývá pravidlem. Oceňuji také jemný materiál, který vytváří dojem druhé kůže.
 
Lenka: 
S hodnocením tohoto výrobku jsem velice spokojena. Silonky jsou pružné, tak krásně sedí na tělo, jsou kvalitní, tím pádem na více použití. Nemám ráda silonky které vezmu jednou na sebe a můžu je vyhodit. Jsem 100% spokojena. Děkuji za tom že jste mě vybrali.
 
Renata: 
Také děkuji za možnost otestovat. Punčocháče splnily, co slíbily. Jsou dostatečně dlouhé, mimořádně pohodlné, nikde neškrtí a netáhnou. Díky tomu, že je v nich přidaní lycra, působí na pohled tak nějak luxusně. Černá barva je skutečně černá a velikost také odpovídá. Báječné.”
 
Konečný verdikt zní tak, že 94 % všech účastnic průzkumu punčochy Absolut Flex doporučuje. Děkujeme!
 
Zkuste je také. Můžete vybírat z černé a tělové barvy. Vyzkoušejte pohodlí punčoch Absolut Flex na vlastní kůži a klidně nám napište i svůj názor. Budeme se těšit.