CHCI VĚTŠÍ PRSA. JAKÉ MÁM MOŽNOSTI?

31. 10. 19

Studie uvádí, že až 60 % žen není spokojeno s velikostí svého poprsí.  Ať chceme nebo ne, prsa jsou mnohdy tím prvním, čeho si muži na dámách všímají. A tak není divu, že spousta žen, které příroda zrovna dvakrát neobdařila, trpí nízkým sebevědomím a touží po změně. I vy byste se rády pyšnily objemnějším poprsím? Přečtěte si, jaké máte možnosti.

  1. Push-up podprsenky pro wow efekt

V první řadě záleží na tom, jak moc je touha po větších prsou naléhavá a do jaké míry jste kvůli ní ochotné riskovat své zdraví. Push-up podprsenky patří mezi snadný, bezbolestný, a přesto účinný způsob, jak dát svému dekoltu plnější tvar. Některé super push-up podprsenky dokonce umí prsa zvětšit až o dvě velikosti, aniž by vypadaly pod tričkem podezřele. Z různých střihů a míry vycpání podprsenek si tak můžete vybrat tu, která vám prsa zvětší co nejpřirozeněji a dodá vám sebevědomí ve chvílích, kdy to budete potřebovat.

 

Tip: Za největší inovaci v dosavadní historii podprsenek je považována značka Wonderbra. Ta dodnes přichází s úchvatnými modely push-up podprsenek, u nichž se klade důraz na ženskost a kvalitní materiály. Z oblíbených modelů si zamilujete třeba Woderbra Full effect  Bra nebo Strapless Bra

 

  1. Cvičení

Cvičením svá prsa sice nezvětšíte o dvě velikosti, ale vhodnými posilovacími cviky prsních svalů je minimálně zpevníte, což může přispět k jejich optickému zvětšení. Do svých pohybových aktivit zkuste zařadit třeba plavání nebo posilování na fitness strojích s asistencí trenéra, který vám poradí vhodné cviky. Počítejte ale s tím, že změnu nezaznamenáte hned a že může být jen nepatrná. Velikost prsou totiž stále ovlivňují i mléčné žlázy a ty se bohužel nedají změnit ani cvičením, ani stravou.

 

Tip: Posilovat prsní svaly můžete začít klidně hned v pohodlí domova. Připravte si podložku, ručník, pití a vyzkoušejte 3 úžasné cviky na zpevnění prsou.

 

  1. Zázračné krémy na zvětšení poprsí

Během snění o plnějším dekoltu vám pravděpodobně svitne plamínek naděje, jen co narazíte na speciální gely a krémy, které slibují téměř okamžité zvětšení poprsí. Dokáží to ale splnit? Upřímně, zázraky od nich raději nečekejte. Hydratace prsou je samozřejmě důležitá a do značné míry se podílí na jejich elasticitě, ale Pamelu z vás bohužel neudělá.

 

  1. Plastika poprsí

Jestliže vás velikost vašeho poprsí dlouhodobě trápí, nebo z ní dokonce máte životní komplex, pak jste nejspíš nejednou koketovaly s myšlenkou zavítat na plastickou chirurgii. Plastika poprsí je velké riziko ­– necháte do sebe dobrovolně řezat, nemusí se to vždy povést, a svého rozhodnutí tak můžete celý život litovat. Pokud o augmentaci prsou dlouhodobě uvažujete a víte, že tento krok chcete podniknout jen kvůli sobě, dejte si čas na rozmyšlenou a poraďte se s odborníkem. Nebo zvažte i šetrnější metody jako zvětšení prsou vlastním tukem.