Vážení zákazníci, objednávky přijaté do 17. 12. 2020 budou doručeny do Štědrého dne, po tomto datu již budou vyřízeny a expedovány 6. 1. 2021 z důvodu konání inventury. Děkujeme za pochopení.

CO DOKÁŽE FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO

20. 06. 16

Víte, kde se skrývá tajemství štíhlých žen? Pod jejich oblečením. Některé z nich využívají funkční spodní prádlo, aby si udržely pěknou kůži a atraktivní siluetu. A na jakém principu toto prádlo vlastně funguje? Čtěte dál.
 

 

Jak podpořit hubnutí

Toužíte po krásné postavě, kterou získáte během pár týdnů? Bez cvičení a zdravého jídla toho jen těžko docílíte, ale máme pro vás jeden tip, který vám tuto strastiplnou cestu usnadní. A urychlí. Jedná se o zeštíhlující dámské prádlo Active Slimmer. Je vyrobené ze speciálního materiálu, který při kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a infračervenými vlnami ho posílá zase zpět. Tím dochází k průběžné masáži, která stimuluje metabolismus. Hubnutí je tak efektivnější. Za stejnou námahu - lepší výsledky. Proč toho nevyužít. Podívejte se například na zeštíhlující boxerky, které jsou v současné době velmi oblíbené.
 

A co říká výzkum?

V roce 2013 nezávislá laboratoř produkty Active Slimmer testovala a přinesla jasné výsledky:

●    Testu se zúčastnilo 24 žen.
●    Active Slimmer nosily 28 dní 8 hodin denně.
●    83 % považovalo svou pokožku na bocích a stehnech za jemnější.
●    67 % změny na kůži pocítilo již po 7 dnech.
●    Maximální úbytek v pase byl 2,2 cm.
●    Přes stehna to bylo až 2,3 cm.

Léto už pomalu klepe na dveře. Pokud stále chcete svou postavu vylepšit, máte ještě čas. Kromě boxerek jsou pro teplejší dny také vhodné zeštíhlující bermudy. I v tomto případě je u funkčního spodního prádla využita technologie Active Slimmer.

 

Největším problémem je břicho

Jak jste si mohli přečíst ve výsledcích průzkumu: funkčnost spodního prádla nespočívá pouze v hubnutí. Ovlivňuje také kvalitu kůže. 20 z 24 žen uvedlo, že se jim zlepšila pokožka v místech, kde docházelo ke kontaktu s látkou. A to je celkem přesvědčivé číslo. Pokud vás trápí hlavně povolená kůže na břiše (například po porodu), vyzkoušejte Active Slimmer bermudy se zvýšeným pasem. Stav pokožky se brzy zlepší a vy si více užijete čas strávený u vody.

Funkční spodní prádlo není vidět a tajně tak pomáhá k lepší postavě. Využijte jeho výhod a těšte se na plavkovou sezónu - bude stát za to.