CO SI MUŽI DOOPRAVDY MYSLÍ O TOM, V ČEM MY ŽENY SPÍME?

19. 03. 18

Ach ženy. Jaká úžasná stvoření. Leckterá rána si svůj šatník div nepleteme s výkladní skříní, když do něj zoufale hledíme, ve snaze najít něco ucházejícího na sebe, ovšem do postele klidně hupsneme ve vytahaném firemním tričku. Nabízí se však otázka… líbí se naše noční úbory vůbec mužům? A v čem nás touží vidět, když se ukládáme ke spánku? Udělali jsme menší průzkum a zjistili to za vás.

 

Saténové košilky

Saténová košilka z vás udělá bohyni každé postelové noci, na to se spolehněte. Mužům se pohled na ženu v košilce zamlouvá už jen z důvodu, že odhaluje ne málo, ani ne moc, zkrátka tak akorát.

 

Vytahaná trička

Ženy si v ne příliš lichotivých tričkách na spaní přímo libují, přičemž za největší úlovek pak považují tričko svého milovaného, z kterého stále ještě sálá omamná vůně jeho parfému. A co na to muži? Muži hlásí ano! Tedy, jen v případě, že jste zrovna neukořistila jejich nejoblíbenější polo tričko, pečlivě nachystané na další pracovní den.

 

Dívka v pruhovaném pyžamu

Večerním outfitem, sestávajícím se z klasického pyžama s knoflíky a spací masky, tak trochu říkáte: Dneska se bude spát, mohl bys mi, prosím, podat tu knížku z nočního stolku?

 

Dupačky pro dospělé

Pakliže vás hit dospěláckých dupaček minul, jedině dobře. Ať už jsou totiž jakkoliv pohodlné a roztomilé, muže v nich rozpálíte maximálně tak rozepnutým zipem.

 

Spodní prádlo

Spousta žen s příchodem domů automaticky odhazuje s neuvěřitelnou úlevou podprsenku v dál. Pokud do této skupiny žen patříte i vy, uvrtat se na noc opět do spodního prádla pro vás zřejmě postrádá smysl. A spousta mužů se s tímto názorem ztotožňuje. Pokud se však v noci neobejdete alespoň bez kalhotek, tak pro maximální pohodlí sáhněte například po našich bezešvých kalhotkách SEAMLESS SLIP.

 

Co z našeho průzkumu vyplývá? Obohaťte svůj noční prádelník o pár hezkých kousků. To, že vás pod peřinou (téměř) nikdo nevidí, ještě neznamená, že nemáte právo cítit se krásná :)