Vážení zákazníci, vzhledem k šíření viru COVID-19 Vás chceme upozornit, že platba na dobírku je možná pouze bezhotovostně (platební kartou) a přebírání balíčků doručovaných prostřednictvím kurýra bude probíhat u vozidla dopravní společnosti. Příjemce by měl používat ochranné pomůcky. Děkujeme za pochopení.

DBEJTE PŘI SPORTU NA VHODNÉ SPODNÍ PRÁDLO

28. 12. 15

Pro aktivní trávení volného času potřebujete skutečně kvalitní prádlo, které se stoprocentně přizpůsobí vašemu tělu a pomůže vám zůstat v suchu.

Vyzrajte na pot

Funkční prádlo na sport by vás nemělo nikde kousat, škrtit ani vylézat. Pružný materiál se vám maximálně přizpůsobí a nebude vás nijak omezovat v pohybu. Vše zůstane tam, kde má. Je lehké prodyšné a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu. Největší výhodou funkčního prádla vhodného pro sport je schopnost odvádět vodu. Během sportu se hodně zpotíte a je důležité mít na sobě materiál, který je na tento nápor připravený. Spodní prádlo nebo ponožky musí spolehlivě odvádět pot od pokožky a zároveň udržet tělo v suchu.

 

Prádlo, které dýcháTvarovací dámské kalhotky 3Actions Slip

Pánové, ať už je vaším koníčkem běh, fotbal nebo posilovna, rozhodně při svých aktivitách oceníte kvalitní boxerky. Toto spodní prádlo přilne nadoraz k vašemu tělu, ale zároveň nebude nikde škrtit. Dámy mohou zvolit ze dvou barev funkčních kalhotek 3AKTIONS SLIP, které tvaruje tělo bez vzniku otlaků. Bezešvé prádlo přilne ke kůži a zajistí vám aktivní pohyb bez omezení.

 

Pozor na mykózy

Myslíte si, že zvládnete sport i v prádle, které nosíte každý den? Omyl. Nejenom, že vás při náročnějším pohybu může jinak pohodlné spodní prádlo škrtit, ale v případě ponožek si zaděláváte i na nepříjemný zápach a v extrémnějším případě na plíseň nohou. Bakteriím se nejlépe daří ve vlhkém a nevětraném prostředí. Neriskujte zarudnutí a svědění pokožky. Tohoto neduhu se budete zbavovat dlouho.

 

Dámské bavlněné ponožky - Dry&CollDo tenisek navlékněte kvalitní ponožky

Do sportovních tenisek vždy používejte kvalitní bavlněné ponožky, které zvládnou udržet vaše nohy zcela suché a svěží. Nezapomínejte na to, že za normálních okolností se pot jednoduše odpaří. U chodidel tomu ale brání boty a to i v případě, že v sobě mají perforaci pro lepší cirkulaci vzduchu. Na sport vám skvěle poslouží také bambusové ponožky, které vynikají vysokou savostí a neutralizují zápach.