DBEJTE PŘI SPORTU NA VHODNÉ SPODNÍ PRÁDLO

28. 12. 15

Pro aktivní trávení volného času potřebujete skutečně kvalitní prádlo, které se stoprocentně přizpůsobí vašemu tělu a pomůže vám zůstat v suchu.

Vyzrajte na pot

Funkční prádlo na sport by vás nemělo nikde kousat, škrtit ani vylézat. Pružný materiál se vám maximálně přizpůsobí a nebude vás nijak omezovat v pohybu. Vše zůstane tam, kde má. Je lehké prodyšné a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu. Největší výhodou funkčního prádla vhodného pro sport je schopnost odvádět vodu. Během sportu se hodně zpotíte a je důležité mít na sobě materiál, který je na tento nápor připravený. Spodní prádlo nebo ponožky musí spolehlivě odvádět pot od pokožky a zároveň udržet tělo v suchu.

 

Prádlo, které dýcháTvarovací dámské kalhotky 3Actions Slip

Pánové, ať už je vaším koníčkem běh, fotbal nebo posilovna, rozhodně při svých aktivitách oceníte kvalitní boxerky. Toto spodní prádlo přilne nadoraz k vašemu tělu, ale zároveň nebude nikde škrtit. Dámy mohou zvolit ze dvou barev funkčních kalhotek 3AKTIONS SLIP, které tvaruje tělo bez vzniku otlaků. Bezešvé prádlo přilne ke kůži a zajistí vám aktivní pohyb bez omezení.

 

Pozor na mykózy

Myslíte si, že zvládnete sport i v prádle, které nosíte každý den? Omyl. Nejenom, že vás při náročnějším pohybu může jinak pohodlné spodní prádlo škrtit, ale v případě ponožek si zaděláváte i na nepříjemný zápach a v extrémnějším případě na plíseň nohou. Bakteriím se nejlépe daří ve vlhkém a nevětraném prostředí. Neriskujte zarudnutí a svědění pokožky. Tohoto neduhu se budete zbavovat dlouho.

 

Dámské bavlněné ponožky - Dry&CollDo tenisek navlékněte kvalitní ponožky

Do sportovních tenisek vždy používejte kvalitní bavlněné ponožky, které zvládnou udržet vaše nohy zcela suché a svěží. Nezapomínejte na to, že za normálních okolností se pot jednoduše odpaří. U chodidel tomu ale brání boty a to i v případě, že v sobě mají perforaci pro lepší cirkulaci vzduchu. Na sport vám skvěle poslouží také bambusové ponožky, které vynikají vysokou savostí a neutralizují zápach.