DOLAĎTE SVŮJ PRACOVNÍ ODĚV K DOKONALOSTI

05. 04. 16

Máte v práci předepsaný dress code nebo si zkrátka potrpíte na ryze ženské kostýmky, přiléhavé pouzdrové šaty a hedvábné halenky? U takového oblečení věnujte zvýšenou pozornost volbě prádla a dolaďte svůj outfit k dokonalosti.

 

Podtrhněte svou postavu

Ať už nosíte oblečení z vysoce jemného a splývavého materiálu nebo se ve vašem šatníku objevují přiléhavé šaty a kalhoty, je důležité, aby se vám pod nimi nerýsovalo prádlo. Není nic horšího než přiléhavé oblečení, pod kterým se zařezávají kalhotky nebo dokonce tvoří na vnější látce boule a různě ji deformují. Tyto problémy nemusíte řešit s bezešvým spodním prádlem, které představuje nejlepší volbu pod upnuté oblečení.

 

Bezešvé dámské kalhotkyBezešvé prádlo jako druhá kůže

Bezešvé podprsenky, kalhotky a košilky se pod oblečením zcela ztratí a fungují jako diskrétní pomocník. Kromě toho, že jsou neviditelné, oblíbíte si je i pro jejich pohodlnost. Bezešvé spodní prádlo obsahuje elastan, díky kterému vám bude připadat doslova jako druhá kůže a dokonale se přizpůsobí křivkám vašeho těla.

 

Komfort během pohybu

Pánské bezešvé boxerky

Prádlo z lehkého materiálu využijete nejenom pod pracovní oděv, ale výborně vám poslouží také při sportu. Během zvýšené tělesné aktivity vám zaručí, že o něm vůbec nebudete vědět. Nikam se neposune ani nezařízne. Kromě podprsenek, košilek a kalhotek nabízíme také bezešvé prádlo pro pány. Pánům skvěle poslouží nejenom při sportu, ale také pod oblekové kalhoty z jemnějšího a slabšího materiálu.

Naučte se, jak o spodní prádlo pečovat, aby vám vydrželo v perfektním stavu. Správným praním a péčí o prádlo docílíte jeho delší životnosti a bezchybného vzhledu. Nepodceňujte výběr velikosti a porovnejte si váš vybraný kousek s naší tabulkou velikostí a nezapomeňte, pokud váš nákup překročí částku 1000 Kč, máte od nás dopravu zdarma.