I V ZIMĚ MŮŽETE BÝT ELEGANTNÍ

25. 09. 17

Na každém ročním období je něco krásného. Kupodivu i na zimě. Konečně budeme moci ze skříní vyndat naše oblíbené kabáty, čepice, šály a punčocháče. Všechno si hezky sladíme a vyrazíme na teplý čaj nebo svařák. Buďte i v zimě elegantní, poradíme vám, jak na to. 

Letní šaty vyměňte za teplejšíDámské punčocháče WINTER 100 DEN

Přepadává vás úzkost, když si představíte, že letošní zimu opět přetrpíte v těsných a nepohodlných džínách? Žádný strach. Tyto kalhoty s klidem nechte ležet na dně šatníku a raději si pořiďte pěkné elegantní šaty do kanceláře. Že vám v nich bude zima? To platí pouze v případě, že si pod ně neobléknete dostatečně teplé punčochy. V těch nejchladnějších dnech sáhněte po punčochách s označením 100 DEN. Ty vaše nožky zahřejí. 
 

Oslňte plným dekoltem 

Roláky mají sice něco do sebe, ale sexy dekolt je sexy dekolt. Neschovávejte si ho jen na léto. I v zimě můžete pod svou huňatou šálou skrývat tajnou zbraň svůdných žen. Nenadělila vám příroda ty správné proporce? Nadělte si je samy. Dokonalé tvary vám v okamžiku vykouzlí naše super push up podprsenka. Jestli vás v zimních měsících čeká důležité rande, tato podprsenka by ve vašem šatníku rozhodně neměla chybět. 
 

Štíhlejší boky, prosím!

Pokud se na vaší postavě podepsaly letní grilovačky, jistě oceníte menší pomoc. Jmenuje se formující punčochové kalhoty. Přísného trenéra v posilovně nenahradí, ale na jeden večer váš sen o štíhlejší postavě splní. Skvěle sjednotí všechny “zářezy” a vy si můžete dovolit i velmi těsné šaty. A co je na tom nejlepší? Na vánočním večírku můžete ochutnat všechny dobroty a vaše bříško zůstane perfektně ploché. 
 
V případě, že si chladné dny nejraději užíváte ve svém pohodlném křesílku s knížkou v ruce, nezapomeňte na teplé ponožky. I ty mohou vypadat k pyžamovým kraťasům šmrncovně. Přejeme vám krásnou a stylovou zimu. 
 
 
Přečtěte si také: