JAK FUNGUJÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ LEGÍNY, MŮŽETE JIM VĚŘIT?

05. 01. 16

Možná přemýšlíte o tom, jestli zeštíhlující legíny skutečně fungují nebo se jedná pouze o reklamní tah, který vám má provětrat peněženku. Pojďme se podívat, na jakém principu legíny pracují.

 

Zmenší problémové partie

Nikdo nemůže čekat, že si oblékne zázračné kalhoty a přes noc zhubne 10 kilo. Takhle to skutečně nefunguje. Co ale legíny Bellinda Active Simmer nabízejí?

  • ubyde vám 3-4 cm tuků a dosáhnete štíhlejší siluety
  • efekt se dostaví po 28 dnech pravidelného nošení
  • legíny vám pomohou zmenšit problémové partie, jako jsou hýždě a stehna
  • zbavíte se nevzhledné celulitidy
  • budete mít jemnější a na omak příjemnější pokožku.


Jak toho s Belinda Active Slimmer dosáhnete? Celé „kouzlo“ spočívá v použitém materiálu. Acti Mineral Complex  absorbuje teplo z vašeho těla a posílá ho zpátky infračervenými vlnami. Tím dochází k postupnému zahřívání, stimulaci metabolismu a k rychlejší látkové výměně.

 

Jak funguje látková výměna?

Metabolismus tvoří klíčovou roli během vašeho hubnutí. Tělo si z přijaté potravy vybírá látky, které jsou pro něj důležité. Ty pak dále rozkládá a přeměňuje na energii. Tuky, které se ukládají v problémových partiích, se začínají spalovat teplem. Legíny celou pokožku zahřívají a prokrvují, čímž dochází k rychlejší látkové výměně, ubývání tuků a vyhlazování pokožky. Kůže se postupně pomalým odbouráváním zbavuje nevzhledných hrbolků (celulitidy), které nejsou v podstatě nic jiného než nahromaděný podkožní tuk.

 

Viditelnější změna

Pokud se skutečně snažíte zhubnout cvičením a zdravějším jídelníčkem, legíny s Acti Mineral Complexem vaší snahu 100% pozitivně podpoří. Jedná se o dalšího pomocníka, který vám usnadní cestu k dosažení lepšího výsledku a viditelnějších změn při vaší cestě za krásnější postavou a zdravějším životním stylem.