Vážení zákazníci, objednávky přijaté do 17. 12. 2020 budou doručeny do Štědrého dne, po tomto datu již budou vyřízeny a expedovány 6. 1. 2021 z důvodu konání inventury. Děkujeme za pochopení.

JAK SE ZBAVIT CELULITIDY?

20. 02. 17

Celulitida je strašákem snad každé ženy. Přímou zkušenost s ní má téměř 90 % ženské populace. Také vám vaše křivky kazí „pomerančová kůže“? Co myslíte, dá se s ní bojovat? A pokud ano, tak jak?

 
Dobrá zpráva je, že odpověď na první otázku je kladná. Ano, dá se s ní bojovat. Odpověď na druhou otázku je komplikovanější. Zaručený a zejména rychlý recept asi neexistuje. Genetika je bohužel mocná. Ale funkční punčochové kalhotydodržováním určitých pravidel si můžete výrazně pomoci. A pomoci vám může i funkční spodní prádlo a stahovací punčochy.
 

Co to ta celulitida vlastně je?

Nejprve si pár slovy shrňme, co to ta celulitida vlastně je. V podstatě jde o nerovnoměrně rozložený podkožní tuk, nebo shluky tukových buněk, které uvízly mezi vlákny pojivové tkáně. Čili tam, kde se spojují svaly s kůží. Vznik celulitidy není podmíněn velkým množstvím tuku v těle, takže automaticky neplatí, že když zhubnete, zbavíte se jí.
 
Z toho vyplývá, že jednoduché řešení neexistuje a zaručené recepty, jak se jí ze dne na den zbavit, jsou jen snahou dostat se zoufalým ženám do peněženky. Existují ale způsoby, které dokáží pomoci a jejichž kombinace vás může tohoto estetického neduhu dokonce úplně zbavit. Kromě zdravé životosprávy, pravidelného pohybu a špičkové kosmetiky je dostupná ještě jedna možnost, která působí nejen preventivně, ale dokáže bojovat i s již rozvinutou celulitidou - kvalitní funkční spodní prádlo či stahovací punčochy.
 

Jak pomáhá funkční spodní prádlo?Punčochové kalhoty s obsahem Aloe Vera

Při celulitidě je důležité prokrvit postižené partie a dostat do výborného stavu nejen oběhovou soustavu, ale i lymfatický systém. Proto je důležitý pohyb, a proto škodí kouření a nezdravá strava. Dobrá zpráva je, že prokrvení vašich partií dokáže podpořit i naše funkční spodní prádlo a stahovací punčochy.
 
Například kvalitní punčocháče Fit in Form obsahují výtažky z aloe vera a pokožku prokrvují a hydratují. To je přesně to, co potřebuje, aby dokázala účinně bojovat proti usazování tukových buněk. Funkční spodní prádlo Active Slimmer, které pokryje vaše tělo od boků až po stehna, inovativním způsobem bojuje proti tukovým buňkám, vyhlazuje a zjemňuje pokožku.
 
Pokud máte dobrou genetickou výbavu a celulitida se vám obloukem vyhýbá, máte opravdu štěstí. Pokud vás ale celulitida trápí už od mládí, je načase se připravit na dlouhodobý boj. Přidejte ke klasickým zbraním i naše funkční spodní prádlo a stahovací punčochy a vaše úsilí se vám vrátí v podobě krásné a hladké pokožky i na těch nejcitlivějších partiích.