JAK SI VYBRAT PUSH-UP PODPRSENKU

19. 01. 15

V nabídce obchodů se spodním prádlem naleznete nepřeberné množství push-up podprsenek různých barev a tvarů. Zorientujte se v nich s naším průvodcem a vyberte si tu správnou pro vás!

Historie push-up podprsenek se začala psát krátce po druhé světové válce a dneska snad není ženy, která by neznala pojem push-up podprsenka neznala, a neexistuje snad výrobce spodního prádla, kterému by push-up podprsenky v sortimentu chyběly.

 

Prsa větší až o tři číslaDámská hladká super push up podprsenka

Push-up podprsenky jsou konstruovány a ušity tak, aby prsa nadzvedly, zpevnily a vytvořily tak krásně plný a přirozený dekolt. Po push-up podprsenkách proto sahají především ženy, na kterých příroda v oblasti hrudníku poněkud šetřila. Často se jedná o psychologický trik. S většími a plnějšími prsy se ženy cítí více žensky a svůdněji. A tak push-up podprsenka ženám zvedá kromě prsou i sebevědomí.

Kromě klasických push-up podprsenek nabízí firmy, vyrábějící spodní prádlo, i push-up podprsenky s dvojitým až trojitým push-up efektem. Ten vytvoří důmyslné uspořádání vycpávek v košíčku a podprsenka vám tak rázem vykouzlí poprsí větší o dvě až tři velikosti.

 

Není vycpávka jako vycpávka

Dřive u spodního prádla tvořil vycpávky push-up podprsenek obyčejný molitan, který na dotek působil stejně přirozeně jako houbička na nádobí. Od té doby však technologie pokročily a v obchodech se tak stále častěji objevují podprsenky s gelovými či silikonovými vycpávkami. Silikon i gel se lépe přizpůsobí tvaru vašich prsů, a proto bude výsledný efekt přirozenější a nošení podprsenky příjemnější.

 

Aby vám push-up podprsenka dlouho vydržela

Tyto podprsenky perte zásadně v ruce ve studené vodě. Použijte jemný prací gel. Košíčky zlehka promněte prsty, ale neprolamujte je. Vycpávka by se zlomila a košíček by byl nenávratně poškozen. Podprsenku opláchněte vlažnou vodou a přebytečnou vodu opatrně prsty vymačkejte. Mokrou ji volně rozložte a nechte uschnout. V žádném případě ji nesušte v sušičce, ani ji nevystavujte přímému slunci.

Poradna Tags List

Linie podprsenky Super Push-up