JAK VYPADAT V ŠATECH JEŠTĚ LÉPE

25. 01. 16

Volba šatů pro konkrétní společenskou příležitost je stejně důležitá jako volba spodního prádla. Abyste se cítila v pohodě a sexy, dejte si záležet i na tom, co máte pod šaty. Poradíme vám, jak na to.

 

Diskrétní podprsenkaDámská podprsenka bez ramínek

V zásadě platí pravidlo, že prádlo nesmí ze šatů nevkusně vylézat ani prosvítat. U podprsenky si ohlídejte, abyste vybrali správnou velikost. Jedině tak vám vytvoří sexy dekolt, který se bude v šatech pěkně vyjímat. Pokud volíte šaty bez ramínek, samozřejmostí je podprsenka s odnímatelnými ramínky, která vám ňadra zdůrazní, ale zbytečně na sebe nebude upozorňovat. Na průhledná ramínka zapomeňte úplně. Stejně jsou vždy vidět a nedělají dobrý dojem. Pod společenské šaty volte spíše hladký materiál, který se nerýsuje pod oblečením. Pokud se chystáte na večerní rande v sexy koktejlkách, můžete si samozřejmě dovolit odvážné krajkové prádlo.

 

Zformujte svoje křivky

Zvolili jste na večer upnuté šaty, ale bojíte se, že vám při sezení budou vidět nevzhledné faldíky? Do koktejlových šatů, které jsou skutečně upnuté a dokonale obepínají vaši postavu, zvolte formující prádlo. Perfektně totiž stahuje. Ubere vám až několik centimetrů a je vhodné pro každou ženu. Co se týče barvy, v zásadě byste měli volit podobnou nebo stejnou barvu prádla, jako je barva šatů. Představte si, jak otřesně by vypadaly černé koktejlky, ze kterých by vykukovalo bílé prádlo, a naopak.

 

Dámské punčochové kalhotySpolečenská událost? Nezapomeňte silonky

U významných společenských akcí jako je ples nebo svatba nikdy nezapomínejte na silonky. Holé nohy by v tomto případě byly přešlap vůči etiketě. Nikdy nesáhnete vedle, pokud zvolíte černé průhledné punčochy, které vaše nohy opticky zúží a prodlouží. Budete se cítit pohodlně a zároveň sexy. U černých silonek se vám navíc nestane, že netrefíte odstín tělové barvy. Černá je jednoduchá, elegantní a univerzální.
 

Co se šatů týče, pokud toužíte po pohádkových šatech na míru, jež vás nezruinují, pak se podívejte na Devotion Dresses. Stovky originálních návrhů, kvalitní materiály a zkušení desginéř, to vše je zárukou, že vaše šaty budou dokonalé a naprosto unikátní. Výhodou je i to, že nemusíte trávit hodiny v salonech, a přesto vám šaty padnou jako ulité.