JAK ZMĚNÍTE TVAR SVÝCH PRSOU

01. 09. 15

Operace vás finančně vysaje, zázračné pilulky nefungují, a tak zbývá jediná možnost - vybrat si správnou podprsenku. Ať už máte prsa malá nebo velká, špičatá či povislá, dobrá podprsenka umí zázraky. Poradíme vám, po jaké podprsence sáhnout a přidáme pár tajných triků pro ještě hezčí prsa.

 

Push-up podprsenka zvyšuje sebevědomíPush-up podprsenka

Na push-up podprsenku přísahají všechny ženy, ke kterým byla příroda poněkud skoupá. Díky ní si snadno poprsí zvětšíte o jednu až dvě velikosti. Moderní push-up podprsenky jsou vyrobeny tak, aby na těle působily co nejpřirozeněji. Prsa pozvednou, zakulatí a vytvoří mezi nimi svůdný žlábek. Pořiďte si push-up podprsenku a nebudete ji chtít ze sebe sundat.

 

Support podprsenkaDopřejte svým prsům podporu

Velká prsa představují zátěž. Jak sama pro sebe, tak pro vaši krční páteř. Abyste páteři odlehčili a prsa pozvedli, potřebujete pořádnou podprsenku, která prsa udrží a zároveň nezatěžuje krční páteř. Podprsenky pro větší prsa mají plnější košíčky a široká ramínka, která pomáhají rozumně rozložit váhu prsou. Pořiďte si kvalitní podpůrnou podprsenku a získejte výstavní dekolt.

 

Vykouzlete si kulatá prsa

Majitelky menších prsou si často stěžují na jejich špičatý tvar. Na takový typ prsou si rozhodně nepořizujte podprsenku bez výztuže. Ta tento nedostatek ještě zvýrazní. Sáhněte raději po podprsence s lehce vyztuženými košíčky, která dodá prsům hezkou kulatost a plnost.

 

Pro prsa krásná i bez podprsenky

  • Vyzkoušejte osvědčený cvik na zpevnění prsou. Spojte ruce před hrudníkem, dlaněmi tlačte proti sobě a lokty mějte ve vodorovné poloze. Vydržte vždy 5 sekund a povolte. Cvik opakujte 10krát ve 3 sériích za sebou. Velmi účinné jsou také dámské kliky nebo kliky ve stoje o zeď.
  • Nikdy nesportujte bez pořádné sportovní podprsenky. V prsním vazivu mohou vzniknout malé trhlinky, kvůli kterým vám prsa poklesnou.
  • Pořiďte si v drogerii zpevňující krém. Zázraky sice neumí, ale obsahují účinné látky, které pronikají pokožkou do hlubších vrstev kůže a zpevňují ji. Tak zlepšují vzhled i pevnost vašich prsou.