JAKÁ PODPRSENKA SE HODÍ POD JAKÝ TOP?

25. 05. 18

Víte, co dokáže potopit i ten sebenádhernější outfit? Špatně zvolená podprsenka. Ženy by určitě neměly tahat ráno ze skříně podprsenky jako králíky z klobouku, ale vždycky by měly vědět, po jaké podprsence sáhnout s ohledem na svršek. Chcete to vědět také? Pak si nenechte ujít naši malou podprsenkovou etiketu.

 

 

Bílé tričko

Jeden by řekl, že výběr podprsenky pod bílé tričko je víc než jednoznačný. Ne tak docela. Osvědčená klasika v podobě hladké bílé podprsenky se totiž dělí o místo s červenou podprsenkou, která prý údajně dokáže zajistit mnohem lepší kamufláž, protože pod tričkem splyne s barvou kůže. Tato finta ovšem z velké části závisí na materiálu a střihu trička. Pokud tedy nechcete riskovat vyzývavý look, raději sáhněte po bílé vyztužené podprsence, která se pod vaším oblečením stane neviditelnou.

 

Top bez ramínek

Časy gelových ramínek naštěstí pominuly, a namísto toho se dnes již dělají kvalitní samodržící podprsenky, které pod tričkem bez ramínek perfektně drží. A navíc, díky silikonovým páskům uvnitř košíčků, které má i naše STRAPLESS BRA, vás neochudí ani o krásný dekolt

 

 

Upnuté tričko

Když si oblečete upnuté tričko, pravděpodobně jej asi netoužíte zpestřit rušivým obrysem podprsenky. Pak tedy nejlépe vsaďte na výše zmíněnou neviditelnou, anebo na bezešvou podprsenku.

 

Top nebo šaty s odhalenými zády

Šaty či topy s odhalenými zády vypadají úchvatně, nicméně ženy často netuší, kterou podprsenku pod ně zvolit. Gelové nalepovací polštářky sice drží celkem spolehlivě, avšak nezajistí prsům takřka žádnou podporu. Existují ale speciální podprsenky s chytrými ramínky, které si jednoduše obmotáte a zapnete na různé způsoby podle potřeby. Ve spodní části zad pak ramínka dokonale skryjete.

 

Tričko s hlubokým výstřihem

Pokud patříte k ženám, které si libují v tričkách s hlubšími výstřihy, pak by vám doma určitě neměla chybět alespoň jedna push-up podprsenka. Odvede snad ještě lepší práci než mnozí plastičtí chirurgové, bezbolestně a rychle vám vykouzlí tvarovanější, půvabnější a větší dekolt. Dokonce až o dvě čísla!

 

Svatební šaty

A nakonec, jakou podprsenku si vzít pod svatební šaty? To v první řadě závisí na střihu šatů, a v druhé na velikosti vašich prsou. Méně obdařené dámy se nemusí bát podprsenku úplně vypustit nebo si nechat šaty ušít rovnou na holý dekolt. A stejně tak volíte-li korzetové šaty, do podprsenky se zbytečně nesoukejte. Vdáváte se v šatech bez ramínek? Potom si zamilujete naši STRAPLESS BRA, která drží přesně tam, kde má.