Vážení zákazníci, vzhledem k šíření viru COVID-19 Vás chceme upozornit, že platba na dobírku je možná pouze bezhotovostně (platební kartou) a přebírání balíčků doručovaných prostřednictvím kurýra bude probíhat u vozidla dopravní společnosti. Příjemce by měl používat ochranné pomůcky. Děkujeme za pochopení.

JARNÍ TRENDY SVRŠKY, VE KTERÝCH ROZKVETETE

25. 05. 18

Také jste se dámy tolik těšily, až se rtuť na teploměru vyhoupne nad dvacet stupňů a vy budete konečně moci vyvětrat všechny úchvatné topy, vzdušné tuniky a příjemná trička? Jejich čas právě teď nadešel, a to znamená jediné: Čas odhalit vám, jaké svršky letos pofrčí.

 

 

Volán sem, volán tam, volán, kam se podívám

Trend volánů se zrodil už v někdy v 16. století a od té doby stále neupadl v zapomnění. Aby taky ne, volánové topy nebo košile vypadají rozkošně na leckteré ženě. Podle módních expertů volány buď milujete nebo nenávidíte, nic mezi tím. A co vy, patříte do týmu volánů či nikoliv?

 

Nabírané rukávy

Móda 80. let se nesla ve znamení ryze ženských prvků, které se v poslední době zase těší velkému návratu. A jakými retro prvky se to v obchodech hemží především? Kromě asymetrických šatů a sukní o naši pozornost usilují také topy s nabíranými nebo širokými rukávy.

 

Bílá je nová černá

Jaký kousek může být na sluncem políbené ženě více sexy, než právě bílá tunika? S bílou košilí, tunikou nebo topem nikdy nešlápnete vedle. Bílou oversized košili si také přibalte i na cesty, zabijete s ní totiž hned několik much jednou ranou. Na schůzku si ji rafinovaně zastrčíte do kalhot nebo sukně, doplněním o pásek z ní rázem vykouzlíte šaty, a když vyrazíte k vodě, přehodíte si ji přes plavky. Univerzálnost volné bílé košile zkrátka nezná mezí.

 

 

Buďte transparentní

Pokud nepatříte zrovna k fanynkám výstřihů, ale přesto byste čas od času ráda ukázala dekolt v celé své kráse, pak vás určitě nadchne trend průhledných svršků. Ženy z přehlídkových mol daly jasně najevo, že s podprsenkou se pod takovýto top ani nemusíte obtěžovat. Ne každý chce ovšem jít s kůží suverénně na trh, a proto vám doporučujeme pohledy mužského pohlaví zredukovat alespoň sofistikovanou podprsenkou. Sáhněte například po ultrajemné dámské podprsence bez kostic a dejte vyniknout jejímu atraktivnímu lemování.

 

 

Zmrzlina na oblečení povolena

Ke slunnému počasí zmrzlina neodmyslitelně patří. A co si takhle dopřát jednu velkou porci rovnou na oblečení? Nenabádáme vás ale k nešikovnosti, nýbrž k tomu, pořídit si pár topů v pastelově zmrzlinových odstínech. Pastelově růžová, žlutá nebo fialová… Do které z těchto barev se letos zamilujete vy?