JARNÍ TRENDY SVRŠKY, VE KTERÝCH ROZKVETETE

25. 05. 18

Také jste se dámy tolik těšily, až se rtuť na teploměru vyhoupne nad dvacet stupňů a vy budete konečně moci vyvětrat všechny úchvatné topy, vzdušné tuniky a příjemná trička? Jejich čas právě teď nadešel, a to znamená jediné: Čas odhalit vám, jaké svršky letos pofrčí.

 

 

Volán sem, volán tam, volán, kam se podívám

Trend volánů se zrodil už v někdy v 16. století a od té doby stále neupadl v zapomnění. Aby taky ne, volánové topy nebo košile vypadají rozkošně na leckteré ženě. Podle módních expertů volány buď milujete nebo nenávidíte, nic mezi tím. A co vy, patříte do týmu volánů či nikoliv?

 

Nabírané rukávy

Móda 80. let se nesla ve znamení ryze ženských prvků, které se v poslední době zase těší velkému návratu. A jakými retro prvky se to v obchodech hemží především? Kromě asymetrických šatů a sukní o naši pozornost usilují také topy s nabíranými nebo širokými rukávy.

 

Bílá je nová černá

Jaký kousek může být na sluncem políbené ženě více sexy, než právě bílá tunika? S bílou košilí, tunikou nebo topem nikdy nešlápnete vedle. Bílou oversized košili si také přibalte i na cesty, zabijete s ní totiž hned několik much jednou ranou. Na schůzku si ji rafinovaně zastrčíte do kalhot nebo sukně, doplněním o pásek z ní rázem vykouzlíte šaty, a když vyrazíte k vodě, přehodíte si ji přes plavky. Univerzálnost volné bílé košile zkrátka nezná mezí.

 

 

Buďte transparentní

Pokud nepatříte zrovna k fanynkám výstřihů, ale přesto byste čas od času ráda ukázala dekolt v celé své kráse, pak vás určitě nadchne trend průhledných svršků. Ženy z přehlídkových mol daly jasně najevo, že s podprsenkou se pod takovýto top ani nemusíte obtěžovat. Ne každý chce ovšem jít s kůží suverénně na trh, a proto vám doporučujeme pohledy mužského pohlaví zredukovat alespoň sofistikovanou podprsenkou. Sáhněte například po ultrajemné dámské podprsence bez kostic a dejte vyniknout jejímu atraktivnímu lemování.

 

 

Zmrzlina na oblečení povolena

Ke slunnému počasí zmrzlina neodmyslitelně patří. A co si takhle dopřát jednu velkou porci rovnou na oblečení? Nenabádáme vás ale k nešikovnosti, nýbrž k tomu, pořídit si pár topů v pastelově zmrzlinových odstínech. Pastelově růžová, žlutá nebo fialová… Do které z těchto barev se letos zamilujete vy?