JSOU DĚTSKÉ PUNČOCHÁČE JEŠTĚ MODERNÍ?

13. 04. 16

Mohlo by se zdát, že dětské punčocháče jsou přežitkem z dob socialismu. Možná na ně sami nemáte nejlepší vzpomínky. Dnes je ale nabídka punčoch mnohem širší než před 30 lety a to z hlediska materiálu i barev. Podívejte se, proč jsou dětské punčochy stále in.

 

Zjednoduší oblékání

V první řadě představují velmi praktický kousek oblečení. Sami dobře víte, že oblékání a svlékání nepatří mezi nejoblíbenější činnosti. Miminka se kroutí a větší děti chvíli neposedí. Už tak mají na sobě děti několik vrstev oblečení. Čím méně kousků musíte dítku obléct, tím lépe. Místo zdlouhavého navlékání kalhot a ponožek oblékáte pouze jeden kousek – punčocháče.

 

Ochrání dítě před prostydnutím

Dětem bývá větší zima než rodičům. Především v chladnějším počasí se stávají teplejší punčocháče vyloženě nutností. Dítě je v teple, nezebou ho nohy a snadněji ho ochráníte před prostydnutím a následným nachlazením. Punčochy slouží v zimních měsících jako spodní vrstva pod kalhoty a dvojitá vrstva k mrňousovi nepustí zimu.

 

Nevyhrnují se a nepadají

Je vaše dítě aktivní i doma? Určitě se neustále plazí po zemi, hraje si na ní a opět může snadno prochladnout. Přestože vám přijde, že máte doma teplo, zkuste si na 10 minut sednout na podlahu jako vaše dítě. Uvidíte, jak chladný vzduch jde právě od země. Kalhoty a ponožky se dítěti snadno vyhrnou, takže nahmatáte studené kotníky a lýtka. Punčochy se nevykasají a dítě je jednoduše a přesto prakticky oblečené.

 

Vyberte si z atraktivních vzorůDětské punčocháče se vzorkem

Béžové vytahané socialistické punčochy jsou už opravdu dávno pasé. Pořiďte svému dítěti funkční dětské punčocháče ve veselých barvách a atraktivních vzorech. Bavlněné punčochy obsahují příměs elastanu, který se přizpůsobí tělu. Vaše dítko se v nich bude cítit pohodlně a rozhodně ho nebudou kousat. 

Bohužel dětský sortiment už v našem e-shopu nenabízíme.

Poradna Tags List

Dětské prádlo Silonky