5X KALHOTKY, KTERÉ VÁM BUDOU SLUŠET

20. 05. 15

Chcete vypadat ve spodním prádle co nejlépe? Vyberte si ty správné kalhotky pro svůj typ postavy a užijte si skvělý pocit a celodenní pohodlí při jejich nošení.

Klasické kalhotky

Kalhotky běžného střihu má ve skříni každá žena. Patří mezi univerzální typy spodního prádla, které užijete pod kalhoty, do sukně, v létě i v zimě. Nehodí se snad jen do kalhot s nízkým pasem. Přijdou vám snad až příliš usedlé? Vsaďte na barvy, vzory nebo krajku! A pokud jste si oblíbila retro styl, jsou tyto kalhotky pro vás jako stvořené.

Výhoda: Sluší každému typu postavy.

Boxerky

Boxerky pronikly i do dámského prádla. Zpravidla vypadají jako kalhotky s nižším pasem a nohavičkami. Často se jim říká taky panty kalhotky a vykouzlí vám báječnou postavu.  Nejvíc sexy budete v krajkové variantě.

Výhoda: Sluší i širším bokům a většímu zadečku.

Kalhotky bokovky

Bokové kalhotky patří k nejoblíbenějším kouskům dámského šatníku, protože představují ideální kompromis mezi kalhotkami běžného střihu a tangy. Jsou stejně pohodlné jako klasické kalhotky, ale zároveň nejsou vidět. Ať si sednete nebo dřepnete, bokovky zůstanou na svém místě a nevykukují z kalhot.

Výhoda: Lepší prádlo do kalhot s nízkým pasem nekoupíte.

Midi kalhotky

Midi kalhotky důmyslně zamaskují větší bříško i zadeček a dodají jim pevný tvar a jednotnou linii. To oceníte především v momentě, kdy si na sebe obléknete upnuté koktejlky nebo jiné šaty, které přesně kopírují kontury těla. A kalhotky s vyšším pasem jako když najdete i tehdy, pokud trpíte na časté záněty močových cest.

Výhoda: Schovají větší bříško a zpevní stehna.

Tanga

Kalhotky, které odhalí vlastně celý zadeček, patří mezi nejerotičtější prádlo vůbec. Pří výběru tang si dejte pozor, abyste si vybrali správnou velikost a kalhotky se vám nezařezávaly do boku. A stejně tak si zkontrolujte, jestli vám tanga nevykukují z kalhot.

Výhoda: Tanga perfektně zdůrazní váš zadeček. 

Poradna Tags List

Kalhotky