KOLIK ZNÁTE DRUHŮ PODPRSENEK?

09. 09. 16

Některé vám poskytují podporu při běhu. V některých se cítíte pohodlně i po 8 hodinách v práci. A jiné přivedou do rozpaků toho sympaťáka, co vás pozval na kafe. Ano, řeč je o podprsenkách. Tolik druhů, tolik možností. Znáte alespoň ty základní?

Chcete větší prsa?

Push up podprsenky poznáte jednoduše. Ve spodní části košíčku mají vycpávky. Velká výhoda je, že u většiny podprsenek jdou vyjmout. Máte někdy náladu mít prsa menší? Vycpávky prostě vyndáte. Push up podprsenka vám vykouzlí větší 

Push up podprsenka

prsa klidně i o dvě velikosti. Velmi oblíbená je zejména Beauty Push Up Bra. Dokáže se vám skvěle přizpůsobit a na těle vypadá fantasticky. Vážně. Zeptejte se svého partnera.
 

Atraktivní dekolt a pěkný tvar

Mnoho žen si plete klasické vyztužené podprsenky s push up podprsenkami. Na první pohled vypadají stejně, ale nejsou. První rozdíl je v tloušťce košíčků. Klasické vyztužené podprsenky bývají silnější. A druhý rozdíl najdete ve vnitřní části košíčku. Nejsou zde žádné vycpávky.
 
Klasické vyztužené podprsenky dodají prsům pěkný zaoblený tvar a jsou pohodlné. Například o podprsence Perfekt Soft Bra nebudete v práci ani vědět. A co je na tom nejlepší? Nebudou o ní vědět ani vaši kolegové, nikde se nezařezává a spolehlivě pod tričkem schová vaše bradavky. Jediné, co od této podprsenky můžete očekávat, je dokonalý dekolt. Všimne si ho každý.
 

S kosticemi nebo bez kostic?

Toužíte po tom, aby vaše ňadra vypadala přitažlivě? Tohoto efektu vám pomohou docílit podprsenky s kosticí, které vám poskytnou potřebnou oporu. Při výběru podprsenky dejte hlavně pozor na to, aby vás kostice nikde netlačila. Podprsenka vám musí být příjemná, budete se pak cítit skvěle. A o to jde především. 
 
Bezešvá nevyztužená podprsenka Podprsenky bez kostice oceníte zejména v případě, že žijete aktivně. Například běžnou podprsenku Seamless Bra si ženy velmi pochvalují při sportu. A víte proč? Díky ní si totiž vychutnají svůj oblíbený sport na 100 %. Podprsenka se přizpůsobí józe, posilování i třeba jízdě na bruslích. Vaše prsa budou pevně fixovaná, ale zároveň vás nebude nic omezovat. Pohyb si prostě užijete na maximum.
 
Každý den je krásný svou rozmanitostí. Každý den vám přinese něco nového. A každý den můžete žít naplno. Vyberte si vhodnou podprsenku, která vám to umožní. 
 
 
 
 
 
Přečtěte si také: