MALÝ RÁDCE PŘI NÁKUPU PODPRSENKY

28. 03. 17

Nemám co na sebe! Tato myšlenka občas probleskne hlavou každé ženy. A někdy se týká konkrétně podprsenek. Podle čeho byste měli podprsenku vybírat? Jak zjistíte svou velikost? A co zmůžete tehdy, když vám nová podprsenka tak úplně nesedne?

Kam budete podprsenku nositDámská hladká super push up podprsenka

Než se pustíte do zuřivého lovu na podprsenku, na chvíli se zastavte. V klidu si promyslete, kam hodláte podprsenku nejčastěji nosit. Jaký cíl má splnit. Možná toužíte po větším poprsí a sexy dekoltu. V takovém případě se zaměřte na push-up podprsenky. U nás najdete například hladkou Super push-up podprsenku, která vám vykouzlí až o dvě čísla větší prsa. 
 
Jestli hledáte především pohodlí, zaměřte se na klasické podprsenky. Ty mohou být vyztužené, ale uvnitř košíčků už nenajdete žádné vycpávky. Nebo hledáte podprsenku vhodnou na sport? Prohlédněte si podprsenku Seamless bra. Poskytne vám potřebnou oporu při józe, běhu nebo třeba na kruhovém tréninku.
 

Jakou potřebujete velikost podprsenky

Statistiky uvádí, že až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky. Jak je to možné? Může za to nízké sebevědomí. Dámy se velikostí údajně bojí a raději sáhnou po menším obvodu a větších košíčcích. To s sebou nese bolest zad, nepěkný tvar prsou a celkové nepohodlí. Věnujte výběru správné velikosti dostatečnou pozornost, vyplatí se to. Měření vám zabere pár minut – jak na to?
 
Rozměr pod prsy
Nechte si na sobě podprsenku a k ruce si vezměte krejčovský metr. 
Ten obtočte kolem hrudníku těsně pod podprsenkou a vydechněte.
Metr se vám nesmí na zádech prověšovat.
Teď z naměřeného obvodu odečtěte 5 až 10 cm (kvůli elasticitě spodního prádla).
 
Rozměr přes prsa
I v tomto případě si na sobě nechte podprsenku.
Metr přiložte na nejplnější místo podprsenky. 
Odečtěte obvod podprsenky od obvodu přes prsa, a tak zjistíte velikost košíčků. 
Nyní své míry zadejte do našeho kalkulátoru velikostí. Ten vám vygeneruje správnou velikost.
 

Co dělat, když vám podprsenka nesedne 

Občas se to stane. Uděláte maximum pro to, abyste vybrali správně, a stejně se nakonec v podprsence necítíte dobře. Nevěšte hlavu. V každém e-shopu máte právo na výměnu zboží. I u nás. A jak poznáte, že se s novou podprsenkou zřejmě neskamarádíte? 
 
Tlačí 
Posunuje se vám nahoru 
Dělá vám dvojitá prsa 
Obvod je příliš volný
Zařezávají se vám ramínka
Nelíbí se vám, jaký dělá tvar prsou
 
Není nic jednoduššího než podprsenku vyměnit za lepší kousek. U nás to není žádný problém. Chceme, aby se naše zákaznice cítily skvěle a uděláme pro to maximum. 
 
 
Přečtěte si také: