NOHY JAKO ZE ŽURNÁLU - JAK NA NĚ?

03. 08. 15

Krásné, hebké, dlouhé nohy. Kdo by je nechtěl? Nohy vám na počkání prodloužit neumíme, ale se zbytkem rádi poradíme. Pořiďte si nohy hodné filmové hvězdy a oslňte své okolí!

Bez žiletky ani na krok

Základ úspěchu představují hladké nohy. Nezapomeňte, že nejlépe se vám budou holit po horké koupeli, kdy chloupky změknou a nebudou klást žiletce žádný odpor. Pokud si nohy epilujete strojkem nebo depilujete voskem, platí pro vás horká koupel dvojnásob. Teplem se vám rozšíří póry a vytrhávání bude méně bolestivé. Až se zbavíte i toho posledního chloupku, nohy poctivě namažte hydratačním krémem, který jim navrátí ztracenou vlhkost a vaše nožky budou na dotek luxusně jemné jako hedvábí.

 

Dopřejte si pedikúru

Nemusíte se hned objednávat na ošetření k pedikérce. Základní úpravy zvládnete levou zadní i doma. Nachystejte si pilník, pěkný lak na nehty, pemzu a mastnější krém. Nohám dopřejte horkou lázeň, která změkčí kůži na chodidlech, poté je osušte a začněte s obroušením zrohovatělé kůže pomocí pemzy. Následně si pilníkem upravte nehty do požadovaného tvaru a přelakujte. Jakmile lak zaschne, pořádně chodidla namažte krémem, aby zůstala měkká a příjemná na dotyk. Trápí-li vás extrémně suchá kůže, namažte si na ně hrubší vrstvu krému, vezměte si tlusté ponožky a jděte spát. Ráno budete mít nohy jako miminko.

 

Správnými punčochami dotáhnete svůj vzhled k dokonalostiBBcream punčochy

Začínající křečové žíly, zarudlé popraskané cévky a strie. I tyto nepatrné kosmetické nepříjemnosti zkazí váš dobrý pocit z krásných nohou. Pořiďte si proto punčocháče BB Cream Tights, které propůjčí vašim nohou bezchybný nahý vzhled po celý den. Kombinují v sobě matující vlákno a efekt make-upu, takže zamaskují drobné nedostatky vaší pokožky a vy se budete cítit celý den prostě báječně.

Dopřejte si božský pocit s úžasně vypadajícími nohami v punčocháčích BB Cream Tights.

Poradna Tags List

Silonky BB cream punčochy