OBJEVTE PUNČOCHÁČE S PŘIDANOU HODNOTOU

20. 03. 15

Nejsou punčocháče jako punčocháče. Některé umí s postavou učiněné divy. Odhalte tajemství dokonalých nohou a pořiďte si je taky.

 

Formující punčocháčeFormující punčochové kalhoty

Čeká vás večer důležitá akce nebo se prostě chcete jen tak cítit dobře? Formující punčocháče 3 Actions vám pomohou během pár vteřin získat pevnější nohy, zadeček i bříško. Díky vysokému obsahu Lycry přilnou k tělu a velmi příjemně se nosí. Navíc jsou tenké a matné, čímž se vyhnete nežádoucímu lesklému efektu.

 

Zeštíhlující punčocháče

Zeštíhlující punčocháče Figura 25 DEN v okamžiku zpevní kontury vaší siluety a skvěle se hodí zejména pod oblečení z jemných materiálů, protože jsou prakticky neviditelné. Disponují pohodlně širokým lemem v pase, a proto v nich s přehledem zvládnete i náročný pracovní den.

 

Punčocháče proti celulitidě

Pořiďte si inovativní punčocháče Active Slimmer Tights a dejte sbohem celulitidě. Punčocháče jsou vyrobeny ze speciálního polyamidu s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex ®, který v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami. Tím stimuluje lymfatický systém a podporuje krevní oběh, čímž napomáhá likvidaci celulitidy a přebytečných centimetrů. Už po měsíci pravidelného nošení budete mít nohy hladké a štíhlé.

 

Zeštíhlující punčochové kalhotyPunčocháče s push-up efektem

Pokud vás trápí ploché nebo povislé zadní partie, představují pro vás tvarující punčocháče Push up 40 DEN snadné řešení. Tyto punčocháče váš zadeček nadzvednou a zaoblí. Opticky tak bude váš zadek pevnější a kulatější. Hodí se i pro oblečení z jemných materiálů, protože jsou prakticky neviditelné.

 

Punčocháče s obsahem aloe vera

Využijte pozitivních účinků aloe vera a předejděte unaveným nohám pomocí regeneračních punčocháčů Fit in Form 40 DEN. Obsah aloe vera v punčocháčích zmírňuje podráždění a svědění a hydratuje a regeneruje pokožku. Vaše nohy budou lépe prokrvené a sametově hebké.

 

Punčocháče, které nezatrhnete

Oblékněte si superodolné punčocháče Resist a skoncujte s utíkajícími oky. Nová generace punčocháčů je vyrobena technologií 3D pletení ze speciálního vlákna Lycra Fusion. Jsou proto výjimečně pevné a vydrží vám mnohem déle než běžné punčocháče vyrobené klasickým způsobem.