OSLAVTE SPOLU S NÁMI 13. ŘÍJEN: MEZINÁRODNÍ DEN BEZ PODPRSENEK

02. 10. 17

Slyšeli jste už o Mezinárodním dni bez podprsenky? Oslavte ho spolu s námi, má to smysl!

Boj proti rakovině prsuMezinárodní den bez podprsenky

Celý říjen se nese ve znamení boje za rakovinu prsu a 13. říjen je dnem, kdy byste měly odhodit vrchní spodní prádlo a užít si svou ženskost naplno. A protože sociální sítě vládnou světu, můžete se zapojit i tam a pod hashtagem #nobraday přidat vkusnou fotografii, jak svátek slavíte vy. Mezinárodní den bez podprsenky usiluje o zvýšení povědomí o rakovině prsu a vyzývá ženy, aby prováděly samovyšetření. Letos připadá 13. října na pátek, tak nechte před víkendem podprsenku doma a vyrazte ven. 
 

Oblékněte se do fialové

Den bez podprsenky podporuje také sebevědomí každé ženy. Co žena, to jiné poprsí. Některá jsou velká, jiná malá, ale všechna mají jedno společné. Patří právě vám a rozhodně jsou sexy. Buďte hrdé na to, co vás odlišuje od mužů a nebojte se to světu ukázat. Pokud je pro vás nošení podprsenky naprosto nezbytné, vezměte si tento den na sebe alespoň část oděvu ve fialové nebo růžové barvě, právě růžová barva totiž symbolizuje boj proti rakovině prsu, a podprsenku odložte alespoň doma.
 

Přirozená krása s bezešvým prádlem bez kostic

Některé ženy tvrdí, že nošení podprsenky není zdravé. Tento výrok ovšem nikdy nebyl potvrzen žádným výzkumem. Jediné, čím si můžete ublížit, je špatně zvolená velikost a střih prádla, a to jedině v případě, že máte velká ňadra a kvůli nevhodné podprsence se budete hrbit a zatěžovat vrchní část zad. Pro ty z vás, které dávají přednost přirozenosti, nabízíme v našem e-shopu bezešvé podprsenky s úžasně měkkou podporou. Naše novinka podprsenka Easy bra s širokými ramínky je natolik pohodlná, že v ní klidně můžete i spát. 
 
Pokud chcete, zapojte se do Mezinárodního dne bez podprsenky také finančně. Příspěvky vybírají různá organizační sdružení, která pomáhají ženám s rakovinou prsu. Samy se nezapomeňte objednat na mamograf. My v Bellindě přejeme všem ženám hodně zdraví, aby si co nejvíce užily svou ženskost a hrdě oslavily den bez podprsenky spolu s námi. 
 
 
Přečtěte si také: