Vážení zákazníci, vzhledem k šíření viru COVID-19 Vás chceme upozornit, že platba na dobírku je možná pouze bezhotovostně (platební kartou) a přebírání balíčků doručovaných prostřednictvím kurýra bude probíhat u vozidla dopravní společnosti. Příjemce by měl používat ochranné pomůcky. Děkujeme za pochopení. Dodací lhůta objednávek se nyní může prodloužit o 1-2 dny.

OTESTOVALI JSTE S DM NAŠE PUNČOCHY INVISIBLE TIGHTS

02. 08. 16

V průběhu července se řada z vás zúčastnila akce „Staň se DM skautem“ a vyzkoušela tak zdarma naši novinku - punčochové kalhoty Invisible tights, které jsou super tenké až téměř neviditelné. A jak testování dopadlo?

  • Až 51 % oslovených skautek nosí běžně punčochy nebo punčochové kalhoty minimálně 1x týdně.
  • 80 % skautkám punčochové kalhoty vyhovovaly. Nejvíce na nich oceňovaly, jak jsou tenké až neviditelné, poté jim nejvíce vyhovoval pohodlný sed a že nemají zesílenou špičku. Více než 80 % dam by si punčochové kalhoty zakoupilo a doporučilo by je i svým kamarádkám.

Celkově tedy testování punčochových kalhot Invisible tights dopadlo na výbornou a my vám moc děkujeme za vyzkoušení a zpětnou vazbu.

Pokud jste ještě neměli možnost vyzkoušet naše punčochové kalhoty Invisible tights, neváhejte si je v našem obchodě objednat.

 

Přečtěte si také:

 

Poradna Tags List

Silonky