POHODLNÝ SPÁNEK VE SPODNÍM PRÁDLE. JDE TO?

05. 02. 16

V noci byste měli načerpat potřebnou energii na druhý den. Někteří lidé spí nejraději nazí, jiní potřebují alespoň noční košili nebo triko, někdo by nezamhouřil oka bez spodního prádla. V čem byste nikdy neměli chodit spát a jaké oblečení je naopak žádoucí?

 

Dopřejte si sladký a nerušený spánekPodprsenka bez kostic

Samostatnou kapitolu tvoří podprsenky. Na vrchní díl spodního prádla, především pokud v sobě skrývá kostice, úplně zapomeňte. Při nočním převalování by mohlo dojít k nežádoucím otlačeninám. Jedinou výjimku tvoří těhotné ženy, kterým se během těhotenství zvětšují rychle ňadra a to až o 2 velikosti. Nastávající maminky mohou v případě, že je prsa bolí, nosit podprsenku i na noc, aby ňadra podepřely. I přesto vždy volte pohodlnou podprsenku bez kostic, spíše sportovního střihu.

 

Raději se změřte

Patříte mezi část populace, která by neusnula bez spodního dílu prádla? Chodíte spát v krajce nebo bavlně? Na materiálu prakticky nezáleží, důležitá je pouze velikost, která by vám měla bezpodmínečně sedět. Výběr dobře padnoucího oděvu samozřejmě platí jak u dámského tak i pánského spodního prádla. Pokud si nejste jistí, přeměřte se podle tabulky velikostí.

 

 

 

Active Slimmer night legginsUbývejte na centimetrech

Další kus oblečení, který vám přinese kromě pohodlí také sexy křivky, jsou speciální legíny Active Slimmer Night Leggins. Zatímco spíte, legíny pracují za vás. Díky materiálu s Acti Mineral Complexem absorbují vaše teplo a pošlou ho zpátky prostřednictvím infračervených vln. Tato soustavná masáž stimuluje metabolismus, díky kterému budete rychleji spalovat tukovou vrstvu a ubývat na centimetrech. Na vrchní část těla zvolte košilku, která vás krásně obemkne a díky bezešvému šití vám zajistí maximální pohodlí.