PROČ NESMÍ BASIC PRÁDLO CHYBĚT VE VAŠEM ŠATNÍKU

08. 03. 16

Basic, jednoduché a univerzální oblečení, které můžete kombinovat prakticky se vším a má široké využití, rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku. O to víc toto pravidlo platí u spodního prádla. Ještě žádné nemáte? Tak to honem napravte.  

 

Jak basic prádlo vypadá?

Poznáte ho velmi jednoduše. Nemá na sobě žádné speciální zdobení, najdete ho v černé, bílé, šedé nebo krémové barvě. Je hladké a prvoplánově jednoduché, vyrobené z kvalitního a příjemného materiálu. Basic věci v sobě kombinují praktičnost a estetiku. 
 
 

1. Praktické košilky a nátělníkyDámská košilka

Bez basic košilky se v chladnějším počasí zkrátka neobejdete. Krásně vám zakryje a zahřeje bedra, takže vás už nepotkají žádné problémy s ledvinami a nastydlým močovým měchýřem. Hřejivá košilka ale zároveň dýchá a vy nemusíte mít strach, že budete splavená, jakmile vejdete do místnosti. Pánové ocení bavlněné nátělníky, které se schovají pod oblečení a zajistí jim maximální pohodlí během dne
 
 

Dámská hladká vyztužená podprsenka2. Diskrétní podprsenky

Basic podprsenky vám zaručí zcela komfortní nošení. Příjemný materiál bez zbytečných ozdob vám bude příjemný na dotyk a neriskujete otlačeniny. Díky bezešvému a hladkému povrchu jsou basic podprsenky pod oblečením prakticky neviditelné. 
 
 

3. Už žádné zařízlé kalhotkyBezešvé dámské kalhotky

Klasické dámské basic kalhotky si opět můžete vybrat v neutrálních barvách. Díky příjemnému a prodyšnému materiálu jsou vhodné na běžné nošení i sportovní aktivity. Bezešvý materiál není viditelný pod oblečením.  Kalhotky tak unosíte pod legíny nebo těsně obepínající sukně a kalhoty. 
 
 

Pánské bavlněné boxerky4. Pohodlné sexy boxerky

Bavlněné pánské boxery jsou měkké a příjemné. Opět si vyberete z černé, bílé nebo šedé varianty. Prádlo velmi pěkně obemkne mužské pozadí a zároveň nikde neškrtí ani se nekrabatí pod oblečením. Pánové ocení boxerky na sport i běžné nošení.