PUNČOCHY A SILONKY JARA 2019. BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDETE A PROČ?

25. 04. 19

Hurá! Přichází čas sukní, kraťasů a šatů! A protože rána bývají z jara ještě chladná, s radostí sáhneme po silonkách, punčochách nebo speciálních ponožkách, které outfit hezky doplní a zároveň budou pohodlné. Připravili jsme si pro vás seznam 5 kousků, bez kterých se letos na jaře neobejdete.

 

 

  1. Barevné punčochy COOL 20 DEN

Naše COOL punčochy už nejspíš znáte – dodají vašim nožkám matný vzhled a díky nezesílenému sedu se dokonale hodí k sukním a kraťasům, v nichž na rozdíl od běžných silonek také poslušně zůstávají. Hlásíme, že jaro dává prostor barvám, proto u nás tyto punčocháče nově najdete i v cool odstínech modré a červené. Líbí se vám myšlenka veselejšího šatníku, ale netušíte, jak barevné punčocháče kombinovat? Inspirujte se na našem Instagramu @bellinda_cz.

 

Tip: Červené punčocháče vypadají naprosto skvostně k černobílým proužkům a skvěle si rozumí i s džínovými kousky!

 

  1. Ponožkosilonky pro všechny milovnice tenisek k sukni

Ponožkosilonky Sneakerstyle způsobili pěkný rozruch. Pokud vás tento život zlepšující vynález doposud minul, pak nám dovolte, abychom vám nastínili klasickou dámskou situaci. Je chladné ráno a vy byste si rády oblékly sukni, a protože není nad pohodlí a nad teplo, obujete k ní tenisky. Jenže, jak záhy zjistíte, silonky a tenisky zrovna nejsou velcí kamarádi, obzvláště ne po celém dni chození. Potěšíme vás, ponožky si už na silonky navlékat nemusíte. Stačí obléct naše punčocháče s integrovanou ťapkou, které kombinují vlastnosti ponožek i silonek.

 

  1. Trendy silonkové ponožky

Věděli jste, že i tak asexuální kousky jako silonkové ponožky mohou být zajímavé a trendy? Přesvědčí vás o tom silonkové ponožky TRENDY SOCKS, jejichž puntíkatý či proužkovaný vzor oživí jakékoliv jarní polobotky.

 

  1. Ponožky do balerínek

Až se trochu oteplí, tenisky vystřídají balerínky a jak už asi samy víte, jít v nich na boso nechcete vy ani vaše okolí. Doporučujeme se proto zásobit nízkými balerínkovými ponožkami, které vás ochrání před zápachem a zajistí vám svěží pocit po celý den.

 

  1. Nízké ponožky do mokasín i tenisek

A pak existují chvíle, kdy byste ponožky světu raději vůbec neukázali. A právě při každé takovéto příležitosti nejvíce oceníte neviditelné ponožky s vnitřní vrstvou froté.

 

Poradna Tags List

Punčocháče