RECEPT NA KRÁSNÁ A PEVNÁ PRSA? PLAVÁNÍ!

30. 04. 18

Moc malá, moc povislá, moc špičatá… nejste spokojená s tvarem svých prsou? Pojďme ho tedy změnit. Jak? Nemusíte ihned skákat na operační sál pod skalpel, postačí vám jen plavky, bazén… a psst, možná také správná podprsenka.

Věděli jste, že plavání patří mezi aerobní cvičení s velice blahodárnými účinky? Zapojujete při něm totiž zcela všechny svaly, zejména pak zádové a prsní. U plavání platí, že opakování není matka moudrosti, nýbrž matka dokonalého dekoltu. Abyste se těšili z brzkých výsledků, vyhraďte si na plavání minimálně 1 hodinu dvakrát týdně.

 

Osvojte si správnou techniku plavání

Je plavat a plavat. Styl prsa patří k nejstarším a zároveň nejúčinnějším stylům plavání právě na ony ženské partie, s kterými není spokojeno70 % žen. Pokud chcete docílit zpevněného poprsí bez zatížení krční páteře, obraťte se zprvu na zkušeného plavčíka, který s vámi vypiluje správnou techniku plavání. Krční páteř dostává zabrat především, plavete-li prsa bez zanoření hlavy. Pozor na to. Při tomto, správně provedeném plaveckém stylu se určitě neobejdete bez plaveckých brýlí.

 

Plaváním k vysněné postavě i dobré náladě

Plavte s železnou pravidelností a uvidíte, že se kromě pevnějšího poprsí dostaví i další zdravotní i estetické benefity. S každým tempem ve vodě s teplotou přesahující 25 stupňů Celsia totiž spalujete kalorie, takže vysněnou postavu máte na dosah. Co byste řekli tomu, že za hodinu průměrně rychlého plavání spálíte tabulku čokolády úplně s přehledem? Nemluvě o uvolňování endorfinů, které se zase postarají o dobrou náladu a klid na duši.

 

Pevná prsa za 3,2,1…

A těm méně trpělivým přinášíme jednoduchý, ale zato velmi osvědčený trik, který vám vykouzlí půvabnější dekolt během minuty. Sáhněte po jedné z našich push up podprsenek, třeba právě po Beauty push up bra a dopomozte si k plnějšímu poprsí bez zásahů do těla a bez čekání.