I SPODNÍ PRÁDLO SE VEZE NA RETRO VLNĚ. PROČ BY VE VAŠEM ŠATNÍKU NEMĚLO CHYBĚT?

12. 07. 16

Pohodlné, ženské a velice svůdné. Tak by se dalo charakterizovat retro spodní prádlo. Přečtěte si, jak takové spodní prádlo vypadá a proč přivádí muže do varu.

Více je méněretro spodní prádlo

Po období minimalismu, které zasáhlo i oblast spodního prádla a ve kterém se nezbytností dámského šatníku na dlouhá léta stala úsporná tanga, se na výsluní vrátily kalhotky, které toho víc zakrývají, než ukazují, a přesto dokážou být neuvěřitelně sexy. A také pohodlné, což se rozhodně o šňůrce mezi půlkami říct nedalo. Pamatujete si na Marilyn Monroe nebo pin-up girls, jejichž fotky si vojáci po celém světě vylepovali do svých skříněk? Inspirujte se jimi.
 

A co na to muži?

Možná vás to překvapí, ale ne každý muž ocení, když jeho partnerka vypadá jako, když si odskočila z vedlejšáku ve striptýzovém baru a nosí spodní prádlo, které by se dalo s úspěchem použít jako tkaničky do bot. Ostatně si také přiznejme, že ne každá žena disponuje útlou postavou, na které by takové prádlo vypadalo opravdu dobře. Dříve byly u žen obvyklé plnější tvary, a tak byly kalhotky střiženy tak, aby postavu ozdobily a případné chybičky na dokonalosti skryly. Nikde se nic nezařezávalo a silueta byla krásně elegantní a ženská
 

Tradiční materiály

Zapomeňte na neprodyšný polyester. In jsou dámské saténové nebo bavlněné kalhotky v atraktivních jemných vzorech. Oblečte třeba kalhotky s roztomilými puntíky nebo romantickými kytičkami. A slaďte k nim i podprsenku. Potřebujete zakrýt bříško? Pořiďte si kalhotky s vyšším pasem. K optickému zmenšení zadečku vám zase pomohou dámské kalhotky s nohavičkou. Obojí seženete zpravidla i v moderním bezešvém provedení, a tak bude vaše prádlo pod oblečením dokonale nenápadné.
 
Zdroj obrázku: Vintageshapewear.com