ROLÁKY JSOU SEXY! UŽ NĚJAKÝ MÁTE?

24. 01. 18

Roláky zaplavují nejen ulice, ale i přehlídková mola, a není divu - zahřejí vás, i když si doma zapomenete šálu a navíc působí sofistikovaně a rebelsky zároveň. My vám nyní prozradíme, jak tenhle nestárnoucí kousek sahající až do roku 1860 nosit a s čím ho kombinovat.

Rolák můžete nosit prakticky kdykoliv a kamkoliv, stačí ho jen správně synchronizovat s ostatními kousky oblečení a olalá, nepřehlédnutelný outfit na párty i na běžné nošení je na světě.

Rolák, který vám ve skříni nesmí chybět

Přiléhavý černý rolák se hodí téměř ke všemu, proto by vám v šatníku určitě neměl chybět. Vezmete-li si k němu například pouzdrovou sukni s krajkou, vykouzlíte si elegantní večerní look. Přes den ho zkombinujte s denimem a uvidíte, že jeho univerzálnost nezná mezí. Pokud chcete působit o něco elegantněji, doplňte svůj outfit o delší sako bez rukávů.

Jakou podprsenku zvolit pod rolák?

Přiléhavý rolák podtrhne vaši ženskost mnohem nenápadněji než prvoplánový výstřih, a to si samozřejmě žádá jedině bezešvou podprsenku.

Buďte chic v rolákových svetrech i šatech

Kromě klasických upnutých roláků vypadají stylově také oversized roláky, rolákové šaty nebo rolákové svetry, které oceníte obzvlášť teď v chladnějším počasí. Nechte zpoza vašeho kabátu nebo kožichu ležérně vykukovat rolákový svetr volnějšího střihu a lidé na ulici si budou myslet, že jste si odskočila z přehlídkového mola.

Tílko přes rolák? No jasně!

Pokud jste si doteď myslela, že vaše saténové krajkové tílko na spaní nikdy nespatří světlo světa, tak vás vyvedeme z omylu. Jak už nejnovější trendy ukazují, noční nebo letní tílka se se dají vkusně kombinovat i s jinými svršky. Bez obav je můžeme například vrstvit, ať už přes trička s krátkým rukávem nebo právě přes roláky. Tak co, troufnete si?