S ČÍM KOMBINOVAT PODKOLENKY, ABYSTE ZAZÁŘILI?

14. 07. 17

S podkolenkami budete vypadat módně a zároveň mladistvě. S čím je zkombinovat, aby přinesly kýžený efekt?

Na počasí záleží Silonové ponožky

Podkolenky v sobě skrývají víc než jen praktický kousek oblečení. Tento druh oděvu můžeme rozdělit do dvou skupin. Tou první jsou podkolenky určené na zimu. Teplý materiál nohy příjemně zahřeje a zároveň vyšlete do okolí signál, že vám módní trendy nejsou cizí. Druhá skupina tzv. silonových podkolenek se hodí do mírnějšího počasí. V letních měsících, kdy teploty dosahují 30 stupňů, už podkolenky nedoporučujeme. Raději si obujte jen žabky a hurá k vodě. 

 

S čím tedy podkolenky (ne)nosit?

  • Jestli milujete sportovní oblečení a rády vyrážíte ven v kraťasech a tílku, doplňte outfit o podkolenky. Obujte si nízké tenisky místo kotníkových. Kotníkové tenisky totiž opticky zkracují délku nohou. 
  • Silonové podkolenky dobře zkombinujete také s minišaty nebo minisukní. Se střihem si nemusíte lámat hlavu, ale dodržte délku. Čím kratší, tím lepší. Na nohy obujte oxfordky. Outfit bude připomínat rošťáckou školní uniformu. 
  • Podkolenky můžete obléknout také pod kozačky k šatům, sukni nebo šortkám. V ideálním případě nechte pod kozačkami vykouknou jen lem podkolenek. 

 

Už žádné oko na punčoše

Naše podkolenky mají jedno velké plus. Díky speciálnímu materiálu se na nich netvoří oka. Jsou velmi příjemné na dotek a zároveň pevné a odolné. Široký vrchní lem ponožek pod kolena nesjíždí a nezařezává se do kůže. Když si je sundáte, bude vaše kůže hladká a bez známek otlačenin. Vybírat můžete z lesklé i matné varianty a širokého spektra barev. V nabídce najdete černou, šedou, tělovou, bronzovou nebo jantarovou. Barvu volte podle oblečení, které k nim chcete nosit. Pokud si nejste jisti výběrem, doporučujeme podkolenky v černé barvě, kterou nejsnáze zkombinujete se zbytkem oblečení.

 

Přečtěte si také: