SAMODRŽÍCÍ PUNČOCHY: OBLEČENÍ PRO HRÁTKY VE DVOU NEBO BĚŽNÁ SOUČÁST ŠATNÍKU?

07. 07. 17

Muž, který zahlédne koutkem oka krajkový lem neposedně vykukujících punčoch, musí zavrnět blahem. Punčochy a podvazky totiž mužům rozehrávají fantazii. V žádném případě se ale nejedná o nic vulgárního. Tento druh oděvu není jen hravým a lechtivým kouskem prádla, díky kterému stoupne vaše sebevědomí. Jedná se také o velmi praktický oděv, který by vám neměl chybět v šatníku.  

Muži si ženu chtějí rozbalit jako dáreček

Samodržící punčochy

Je pravdou, že pokud běžně tento typ oblečení nenosíte, určitě tím zpestříte postelové hrátky. V kombinaci s vkusným krajkovým spodním prádlem jsou samodržící punčochy velmi žhavým kouskem oděvu. Vykouzlí vám krásné nohy a při pohledu zezadu ještě víc přitáhnou mužský pohled na váš zadeček. Částečně oblečené ženy připadají pánům ještě víc sexy, než když jsou zcela nahé. Je to jako s rozbalováním dárku, na který se muž těší. Nemůže se dočkat, až ho rozbalí. Potěší ho ale víc, než kdybyste mu ho naservírovali bez obalu. Samodržící punčocháče nebo podvazky vysílají pánům signál, že se žena snažila a chce být atraktivní. A to ocení nejeden muž. 
 

V samodržkách do kanceláře? Klidně!

A co takhle samodržící punčochy jako součást každodenního outfitu? Pokud jste to ještě nezkusily, není na co čekat. Oblekněte si svojí oblíbenou sukni nebo šaty, vplujte do samodržek a hrdě vykročte do práce nebo jen tak ven. Samodržící punčochy v několika barvách u nás pořídíte již od 149 Kč. Pokud by vás snad potkalo nepříjemné oko na punčoše, tady vám přinášíme tipy na první pomoc
Kromě erotiky v sobě samodržící punčochy skrývají také ryze praktickou stránku, kvůli které je ženy po celém světě milují již spoustu let. Proč jsou tak oblíbené?
 
  • Rychle je obléknete a stejně rychle svléknete. Hlavně na toaletě vám přijde vhod, že se nemusíte dostávat z klasických punčoch. 
  • Skvěle se hodí na formální příležitosti, kde by obnažené nohy nebyly na místě. 
  • Perfektně drží na stehnech díky silikonovému pásku.
  • Dodávají vám pocit ženskosti.
  • Samodržící punčochy udělají vaše nohy ještě víc sexy.
 
A jak to máte vy? Považujete samodržící punčochy za hříšný kousek oblečení, který se hodí jenom pro nestydaté ložnicové hry, nebo v nich každý den sebevědomě docházíte do zaměstnání?
 
 
Přečtěte si také:
 
 
 

Poradna Tags List

Silonky