STAHOVACÍ SPODNÍ PRÁDLO NENOSÍ JENOM BRIDGET JONESOVÁ

24. 08. 16

Co stojí za úžasnou postavou mnoha žen? Domníváte se, že je to fitness trenér, výživový poradce a možná i plastický chirurg? Omyl. Dokonalé křivky má často na svědomí pouze zeštíhlující prádlo, ale pšššt - o tom se přece nemluví. 

Vezměte si dnes konečně ty obepnuté šaty Zeštíhlující punčochové kalhoty

Pořád zlehka našlapujete okolo těch krásných, sexy šatů, které vám visí ve skříni, a nemůžete se rozhodnout, zda si je dneska večer konečně vezmete? Sebevědomí vám to neustále zakazuje. Přeci jen jsou velmi těsné - je v nich vidět všechno. Říkáte si: „Budu vypadat nemožně a hlavně, až se trochu najím nebo napiju, vyleze mi bříško a všichni si toho hned všimnou,” nebojte, nevšimnou. Stačí sáhnout po správných stahovacích punčochách, které vaši bezchybnou siluetu zachrání. Perfektně vyhladí všechny nerovnosti na vaší kůži a po zbytek večera dohlédnou na to, aby váš vzhled byl stejně ohromující, jako když jste opouštěli dům.
 

Ještě musím zhubnout dvě kila 

Potkáváte na ulici krásné ženy a napadá vás: „Za takovou postavu bych upsala duši ďáblu.”? Ony to vidí jinak. Myslí si, že k dokonalosti jim chybí shodit dvě až tři kila. Možná mezi takové ženy také patříte a ani si to neuvědomujete. Možná právě za vaši postavu by jiné ženy daly všechno. Jedná se o takové “čekání na štěstí” - ještě o tři centimetry méně přes boky a budete skutečně šťastná. Znáte to? Už nečekejte. Vezměte si na sebe stahovací spodní prádlo a během pár vteřin dosáhnete přesně takové velikosti, po které tak dlouho toužíte. Šikovné zeštíhlující punčochy vám zvednou nejen zadek, ale i sebevědomí. A o to jde především. 
 

Ale já potřebuji vážně zhubnout!

Hubnutí vám usnadní zeštíhlující prádlo Active Slimmer, které hezky stáhne potřebné partie a navíc vám díky speciální technologii skutečně pomůže zbavit se pár centimetrů na obvodech. Musíte samozřejmě správně jíst a pravidelně cvičit, ale tyto zeštíhlující punčochy vám redukci váhy ulehčí. Noste je do práce, doma, na večírky i při sportu a přibližně za měsíc se dostaví první výsledky. Škoda, že o těchto zeštíhlujících punčochách nevěděla Bridget Jonesová - vypadají totiž dobře, i když se svléknete.