STAHUJÍCÍ A TVARUJÍCÍ SPODNÍ PRÁDLO A ACTIVE SLIMMER

01. 03. 15

Není spodní prádlo jako spodní prádlo. Některé vám totiž významně vylepší figuru. Které to je a jak funguje? Poradíme vám, jak vybrat prádlo pro pevné křivky.

Stahující spodní prádlo vám ubere během pár minut až dvě velikosti. Potřebujete se nasoukat do šatů na ples nebo na firemní večírek? Stahující spodní prádlo vám spolehlivě vyzmizíkuje tukové zásoby na břiše, zmenší zadek a zeštíhlí stehna.

 

Stáhněte se na míruFormující kalhotky

Někomu stačí zpevnit kontury postavy, jiný potřebujete zmenšit o centimetry. Stahující spodní prádlo volte podle typu oblečení, pod kterého ho hodláte nosit.

Pokud vás trápí především větší bříško, pořiďte si stahovací kalhotky s vyšším pasem. Nejlépe tak vysokým, aby končil až pod prsy. Budete tak mít pokrytou celou kritickou oblast a nikde se vám nebude nic krabatit a vlnit. V případě, že vás kromě bříška trápí také rozměrnější zadeček a stehna, kupte si místo kalhotek stahovací šortky s vyšším pasem. Potřebujete zamaskovat jenom spodní bříško? Pak vám bohatě postačí obyčejné stahovací kalhotky.

Nestihla jste zhubnout a termín akce se nezadržitelně blíží? Poohlédněte se po stahovacích šatech. Zpevní vám celé tělo a jsou střižené tak, že pod šaty nejsou vůbec vidět. Ke zvýraznění pasu vám výborně poslouží stahující body.

 

Pořiďte si nohy jako modelka

Pokud marně sníte o pevných nohou bez celulitidy, můžete si je díky moderním punčochovým kalhotám dopřát, aniž byste se musela trápit hodiny v posilovně. Stahující punčocháče vám totiž bříško, zadeček a nohy vytvarují a zpevní raz dva. Navíc jsou tyto punčocháče díky širokému lemu a plochým švům velmi pohodlné a nikde neškrtí, a tak o nich nebudete celý den ani vědět.

 

Zhubněte s Active Slimmer

Ráda byste nějaký ten centimetr zhubla, ale pořád se nemůžete odhodlat k cvičení? Pořiďte si inovativní punčochové kalhoty nebo legíny Active Slimmer. Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami. To podporuje spalování tuků a zmírňuje i obávanou celulitidu. Při poctivém nošení 8 hodin denně můžete za měsíc přes stehna zhubnout až o 3,5 centimetru. Vyzkoušejte unikátní spodní prádlo Active Slimmer a zhubněte bez námahy.