TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

13. 11. 17

“Ťuk ťuk”, slyšíte to? Nebojte, před vaším prahem se neobjevil otravný soused, to jen Vánoce pomalu ale jistě klepou na dveře. Hlavně žádnou paniku, pouštět dovnitř je ještě nemusíte. V každém případě vám ale přinášíme dvě důležité zprávy. Ať se nám to líbí nebo ne, opět nastal čas rozmyslet si, kterými dárky letos vykouzlíte úsměv svým nejbližším. Dobrou zprávou je, že my vám s tím pomůžeme.

 Rok co rok jsou vánoční nákupní seznamy pořád stejně fádní: dárek pro maminku, dárek pro babičku, něco  pro tatínka….    V dnešním článku si potenciální obdarované rozdělíme do netradičních skupin, díky kterým   se v okruhu svých milovaných mnohem lépe zorientujete a slečně Nudě řeknete konečně sbohem.

“Já nic nechci, jen abychom byly všichni zdraví a spokojení”

 Není vám tahle věta nějaká povědomá? Věříme, že minimálně od svých maminek jste ji už slyšeli. Věta,  která je sice úžasně  milá, ale při vánočním shonu, kdy se z každého člena rodiny snažíte vypáčit alespoň  jeden tip na dárek, vám je prostě houby  platná. V hloubi duše nejspíš víte, že maminku vlastně potěší  jakýkoli dárek, klidně i ručně vyráběný, co se ale letos opravdu  trefit a u stromečku si vychutnat pohled  říkající: “Jak jsi jen věděl/a, že zrovna tohle tak potřebuji?!”? Zahrajte si na Sherlocka a zkuste trochu  zapátrat.

Co když její prádelník neskrývá žádné tajemství, ale pouze zašedlé podprsenky ? Možná by ocenila naši ultra jemnou podprsenku, která si svou hebkostí a přilnavostí získá každou ženu. Většina maminek má ráda praktičnost, ať už v kuchyni nebo v oblékání, všechny si ovšem i v zimě chtějí zachovat kousek ženskosti. Tak rády by si oblékly nové pletené šaty, ale když zjistí, že nemají žádné ucházející punčocháče, raději opět sáhnou po kalhotech. Termo punčocháče z merylového vlákna je nejen potěší, ale hlavně zahřejí.

 

Eko stromeček a bezlepkové vánoční cukroví

Určitě máte ve svém okolí minimálně jednu “grínpísácky” založenou duši. S nimi to obvykle bývá velice složité, obzvlášť ve vánočním čase. Netroufáte si ji pozvat na obyčejné perníčky ani na předpřipravený svařák z láhve, a nejvíc se děsíte dne, kdy spatří plastem nazdobený jehličnan, tyčící se uprostřed vašeho obýváku. Nejtěžší úkol pak nastává ve chvíli, kdy dojde na vymýšlení dárku. Prozradíme vám pár tipů: zeleného človíčka nadchnou, kromě veganské RAW kuchařky nebo eko trička, zcela jistě i punčochové kalhoty FIT IN FORM. Obsahují totiž výtažek z Aloe Vera, který se uvolňuje ve chvíli, kdy nožky potřebují energii a povzbuzení.

 

Klasika, která nadchne

Vybírání dárku pro muže občas připomíná únikovou hru - máte málo času, nic neříkající indicie a snažíte se z té bryndy dostat ven. A aby letošní Vánoce nekončily dovětkem: “Tak si letos nic dávat nebudeme, hlavně, že se máme rádi, ne?”, dáme vám malou nápovědu. Muž si raději koupí pánský časopis, než aby si pořídil nové boxerky. Proto, drahé ženy, vezměte situaci (a peněženku) pevně do svých rukou a obohaťte prádelník svého milého několika novými kousky. Slušet mu budou například stylové pánské boxerky, jimiž zabijete dvě mouchy jednou ranou. Doslova. Po Štědrovečerní večeři vás jako bonus nemine sexy promenáda, s pocitem, že váš drahý vám při převlékání na veřejnosti už nikdy nebude dělat ostudu. A s dobře padnoucími boxerkami vhodnými na sport už tuplem ne.

Přejeme vám hezký a klidný předvánoční čas a už teď se těšíme, jaké kousky pro své nejmilejší vyberete.