UDĚLEJTE SI POŘÁDEK VE SPODNÍM PRÁDLE

02. 10. 17

Máte zásuvku ve skříni plnou spodního prádla, a přesto se jím každé ráno probíráte a dumáte, který kousek zvolit? A když už si spodní prádlo zvolíte a obléknete, cítíte se v něm nesvá a neustále někde něco popotahujete a upravujete? Zřejmě potřebujete do své kolekce spodního prádla vnést čerstvý vítr. Přečtěte si 3 kroky, jak pořádku ve spodním prádle dosáhnete a udržíte si ho.

 

1. Třídit, třídit, třídit

Prvním krokem k tomu, abyste se ve svém prádle cítily dobře, je vytřídění toho, které vám nesedí, nebo se vám nelíbí a nenosíte to. Neměly jste tyto kalhotky na sobě půl roku? Dejte je pryč. Má tahle podprsenka vyšisovanou barvu? Pryč s ní. Jsou vám tato tanga malá? Vyřaďte je.
Buďte přísní. Neschovávejte si kousky pro situace „co kdyby“, protože, jak víte z vlastní zkušenosti, taková situace už pěkně dlouho nenastala a přítomnost takového prádla v šatníku vám akorát ráno způsobuje nerozhodnost a nespokojenost.

2. Udržujte rovnováhu

Máte před sebou už jen prádlo, které aktivně nosíte? Výborně, první krok jste úspěšně zvládly. Teď je potřeba se zaměřit na to, v jakém prádle se cítíte nejvíc sama sebou a jaké nosíte oblečení. Podle toho se zaměřte na prádlo, které je pro váš každodenní život nejvhodnější.
Hodně sportujete a preferujete volnější oblečení? Pak by většinu vašeho prádla měly tvořit klasické kalhotky, s vyšším i s nízkým pasem, případně dámské boxerky, inspirované pánským střihem. Nosíte spíš elegantnější a přiléhavé šaty? V tom případě se zaměřte na brazilské kalhotky, tanga, i formující kalhotky. Pokud si nevíte rady, přečtěte si, jak správné kalhotky vybrat.
Tak budete mít zásobu prádla, které vám sedí a hodí se k většině oblečení, které běžně nosíte. Nebude vás trápit nedostatek vhodných kalhotek či podprsenek navzdory plné zásuvce. Je samozřejmě důležité mít také spodní prádlo, které nenosíte každý den, ale hodí se vám na speciální příležitosti. Nenosíte běžně tanga? I tak byste je měly do své kolekce zařadit, budou se hodit pod přiléhavé šaty do divadla, ale i v situacích, kdy se prostě budete chtít cítit sexy.

3. Buďte racionální

Člověk by si řekl, že čím větší výběr, tím lepší, ale opak je pravdou. Tím, že omezíte své spodní prádlo na kousky, které opravdu nosíte, a jež se vám líbí, ušetříte nejen místo ve skříni, ale i čas, který strávíte vybíráním a špatnou náladu, kterou vám přes den způsobí špatně sedící podprsenka.
Pokud jste důkladně vytřídily a zjistily jste, že potřebujete dobře padnoucí podprsenku nebo jiný typ spodního prádla, neváhejte se podívat do našeho e-shopu nebo kamenného obchodu a poradit se. Uděláme vše proto, aby vám naše prádlo padlo jako ulité.
 
 
Přečtěte si také: