VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ SE BLÍŽÍ, UDĚLEJTE SI RADOST BEZ VÝČITEK

29. 03. 18

Symbol nového života, vůně jara a čerstvě upečeného mazance… na co se ještě těšit s příchodem Velikonočních svátků? Tak třeba na Velikonoční pondělí, kdy se vám naskytne jedinečná příležitost pořídit si něco nového na sebe, aniž by vás hlodalo svědomí. Nedovolte beránkovi, aby vás letos pokakal a nechte se zcela bez hříchu inspirovat k prvnímu jarnímu nákupu.

Nejprve se ale pojďme podívat, jak je to s tím beránkem…

Beránek, a teď nemáme na mysli toho čokoládového, patří k nejstarším a nejvíce tradičním symbolům Křesťanství. Představuje čistotu, bezbrannost, a především boží spásu v dobách vysvobození izraelského národa z egyptského otroctví. Jak už stará tradice hlásí, každý by měl na Velikonoční pondělí potěšit svou maličkost nějakým novým kouskem a vyjádřit tak projev radosti.

Tímto vás samozřejmě nenabádáme, abyste vybílili celý obchoďák. Tradici klidně pojměte užitečně a doplňte své jarní outfity o některou z našich unikátních novinek.

 

Tenisky k sukni si žádají ponožkosilonky. Vy je ještě nemáte?

Zatímco muži jásají, ženy pomalu, ale jistě vytahují z šatníků sukně a šaty, a dávají tak zase po roce více kůže na obdiv. A jestliže se ani se sukní nevzdáváte svých oblíbených tenisek, potom vás nejspíš postihne i věčné silonkové dilema. Holé nohy při chladnějších ránech nepřichází v úvahu, ovšem silonky se s teniskami navzájem tak trochu odpuzují, až nakonec po celém dni odpudí i vás samotné, v horším případě i vaše rande. Známe řešení!

 

Svěží nohy po celý den

Ještě, než si vítězoslavně navléknete na silonky ponožky, seznamte se s revoluční novinkou - ponožkosilonkami Sneakerstyle, které konečně usnadní životy milionům žen. Zatímco integrovaná bavlněná ťapka udrží vaše chodidla svěží a v pohodlí, střih bez zesíleného zajistí, že vám zpod minisukně či kraťasů nebude vykukovat nic nežádoucího.

 

Objevte kouzlo silonek bez zesíleného sedu

A ani dámy věrné lodičkám nepřijdou zkrátka. Úderem jara začínají být noci opět svěží, zahrádky kaváren či barů se probouzí k životu, přičemž večerní posezení pak mnohdy nabírá divočejších konců. Užijte si tanec až do svítání v našich Cool silonkách bez zesíleného sedu, které vám v mini sukni či šatech dodají pocit jistoty a pohodlí.

 

Tímto vám za celý „Bellindí“ tým přejeme hezké a co nejméně bolestivé Velikonoce, plné radosti z jara i z nových kousků… J.