VYBERTE SI VHODNÝ TYP PODPRSENKY

16. 04. 15

S jednou podprsenkou v šatníku moc parády nenaděláte. Různé typy podprsenek jsou určeny pro různé účely. Která podprsenka by vám neměla ve skříni chybět?

Konec viditelným švůmNevyztužená bavlněná podprsenka

Znáte to. Obléknete si přiléhavé tričko a jsou tam. Švy podprsenky, které se nehezky rýsují pod látkou trika. Pro tyto případy byste měla mít alespoň jednu bezešvou, nejlépe tělovou podprsenku bez zbytečných ozdob a krajek, která bude pod tričkem neviditelná.

 

Oslňte bezchybným dekoltem

Zvýrazněte svoje přednosti a pořiďte si push-up podprsenku. Poprsí vám opticky zvětší o jednu až dvě velikosti a ještě ušetříte za plastiku. Push-up podprsenky z moderních materiálů se příjemně nosí a působí přirozeně.

 

Dámská push-up podprsenkaJako princezna

Krajkové prádlo patří mezi to nejluxusnější, co si můžete obléct. Žádné jiné prádlo navíc nepůsobí tak něžně a svůdně zároveň. Tak by byla škoda toho nevyužít. Kupte si krajkovou podprsenku a uvidíte sama, jak žensky se budete cítit.

 

Ochrana při sportu

Při fyzických aktivitách potřebují vaše prsa úplně jiný typ podpory než jindy během dne, protože jsou při sportu extrémně namáhána. Tento problém řeší kompresní sportovní podprsenka, která prsa udrží na místě, a ochrání tak jejich citlivou tkáň před poškozením.

 

Opora je důležitá

Velká prsa neznamenají jen radost. Pokud k vám byla příroda více než štědrá, nejspíš znáte kromě výhod i všechny nepříjemnosti s tím spojené – otlaky od kostic, spáleniny od ramínek, bolavou šíji a migrény. Všechny tyto potíže zmizí s pořízením vhodné podprsenky, která vašim prsům poskytne potřebnou oporu.

 

Pro opravdu hluboké výstřihyBezešvá nevyztužená podprsenka

Visí vám doma ve skříni krásné plesové šaty, které jste ještě neměla na sobě, protože mají tak hluboký dekolt, že si pod ně nemůžete obléct žádnou podprsenku? Pořiďte si speciální plunge podprsenku, která je určená právě pro tyto případy. Hluboké vykrojení mezi košíčky zaručuje její neviditelnost i v tom nejhlubším výstřihu.

 

Pohodlí především

Berete podprsenku jako nutné zlo, které odhazuje hned, jakmile přijdete domů? Dejte sbohem tlačícím kosticím a vyzkoušejte neskutečně pohodlnou bavlněnou podprsenku beze švů. Podprsenka je tak komfortní a měkká, že o ní ani nebudete vědět. 

 

Přečtěte si také: