ZAHŘEJTE SE V TEPLÝCH PUNČOCHÁČÍCH

18. 09. 15

Ani v nadcházejících chladných dnech se nemusíte vzdávat své oblíbené krátké sukně. Stačí vyměnit pavučinkové silonky za jejich teplejší variantu. Sáhněte po teploučkých punčochách z moderních materiálů.

Nohy v teple

Zimní punčocháčeRanní mrazíky útočí a klepat se zimou jen co vykročíte jednou nohou ze dveří, nepatří k nejhezčím ranním zážitkům. Pokud své oblíbené sukně nechcete uložit na dno skříně ani s příchodem podzimu, pořiďte si pohodlné a hřejivé punčocháče. Vaše nohy se budou celý den cítit jako v bavlnce. Snadno v nich obujete lodičky i kozačky a hodí se k šortkám i sukním. Tlumené barvy punčocháčů kombinujte s barevnějšími prvky, ať nejste za černou vdovu.

Termo punčocháče

Zmrzlíci zajásají

V silonkách mrznete, v silných punčocháčích vám drkotají zuby. Vyberte si termo punčocháče, které neprofoukne ani ostrý severák. Kupodivu je v nich i tepleji než v kalhotách. Punčocháče vám nohu jemně a pevně obemknou a studený vzduch nemá šanci. Do termo punčocháčů se už na první omak zamilujete. Jsou měkké, hebké a vaše nohy doslova rozmazlí.

 

Milované i zatracované - legínyLegíny

Ať už si o nich myslíte cokoliv, jedno jim upřít nemůžete - v chladných dnech, jako když je najdete. Pokud si k nim ostatně neobujete tenisky nebo balerínky, stejně nikdo nepozná, že jste si oblékla legíny. V kozačkách vypadají jako neprůhledné punčocháče. Nespoléhejte ale na jejich neprůhlednost příliš a vždy si k nim oblečte delší svetr nebo tuniku, která vám zakryje pozadí. Vyhnete se tak společenskému faux pas s prosvítajícím spodním prádlem.

 

Co znamená označení DEN?

Zkratka DEN označuje jemnost punčocháčů. Čím vyšší číslo u DEN stojí, tím jsou punčocháče silnější a neprůhlednější. Už okolo hodnoty 80 DEN najdete teplé punčocháče a v zimě oceníte punčocháče o tloušťce 100 - 120 DEN.


Objednejte si kvalitní silné punčocháče a prožijte letošní podzim v teple.

Poradna Tags List

Silonky