10 dárků k Valentýnu, se kterými budete mít úspěch

23. 1. 10:17

Valentýn, svátek zamilovaných, se nezadržitelně blíží a s ním i každoroční vymýšlení maličkostí, které vaši drahou polovičku potěší. Dali jsme pro vás dohromady 10 valentýnských dárků pro ženy i muže, které vám výběr dárku ulehčí.


  

 Valentýnské maličkosti pro ženy

Naprosto chápeme, že pokud muž vyrazí ve valentýnském čase do nákupního střediska, jde mu ze všech těch červených krabiček, obřích plyšáků a lákavých bonboniér hlava kolem. Co z toho je jen marketingový tah a co ženě doopravdy udělá radost? Pravda vás možná překvapí.
  
 Květiny
Dvoumetrový plyšový medvěd zřejmě nenadchne každou ženu, kdežto květiny ano. Kromě tradičních růží se zkuste poohlédnout třeba po červených tulipánech nebo fréziích, kterými spíše prokážete svůj smysl pro krásu i originalitu. V případě růží pak nezapomeňte, že sudý počet patří na náhrobní kámen, lichý vaší lásce.
  
 Spodní prádlo
Nejspíš vám neuniklo, že pár týdnů před Valentýnem se to v módních obchodech doslova hemží červeným i černým spodním prádlem, které vypadá sexy už jen ramínku. Upřímně? Namísto extravagantních korzetů, do kterých se žena svépomoci sotva nasouká, raději sáhněte po hezké podprsence nebo zdobených kalhotkách, které vaše milá opravdu unosí. Vsaďte třeba na ikonickou samodržící podprsenku značky Wonderbra.
  
 Společná chvíle
Čím si ale ženu získáte ze všeho nejvíc? Společně stráveným časem. Ať už ji vezmete do kina, na večeři, na výlet nebo si rozděláte láhev vína v domácím prostředí, věřte, že to upřímně ocení mnohem více než puget 100 růží či extrémně drahý šperk.
  
Další tipy:
  •  Poukaz na masáž
  •  Kvalitní čokoláda
  •  Kniha
  

 Valentýnské maličkosti pro muže

A nyní to vezmeme z opačného konce a podíváme se, čím na Valentýna překvapit mužské polovičky.
  
 Pěkná košile nebo kravata
Plesová sezóna je v plném proudu, tak neváhejte, využijte příležitosti a vyšperkujte si svého milovaného novou košilí nebo kravatou. Muži mnohdy obnovu plesového šatníku nevnímají jako důležitou. Důležitost mnohdy vydedukují až těsně před plesem z vašeho zděšeného výrazu.
  
 Boxerky
Hezkého spodního prádla není nikdy dost. A obzvlášť toho kvalitního a pohodlného! Svému muži, a vlastně tak trochu i sobě, nadělte třeba ultra pohodlné a ultra sexy pánské boxerky Cotton Stretch Boxer.
  
 Diář na rok 2019
Žádný muž se spoustou vizí a plánů se neobejde bez pořádného diáře. Pokud si váš drahý ještě diář nestačil pořídit, zhostěte se této role vy a udělejte mu radost třeba praktickým nedatovaným diářem, kam se vejdou všechny jeho myšlenky, nápady i sny.
  
Další tipy:
  •  Manžetové knoflíčky/spony na kravatu
  •  Pro hráče pak hra na počítač nebo Playstation (tento tip dobře zvažte, ať si na sebe neušijete bič J)
  •  Kvalitní rum
  
Bellinda používá Cookies, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší služby. Pokračováním souhlasíte s využitím Cookies na Bellinda stránkách. Čtěte více